Page 1 of 1
Chyba kouzla : Neviditelnost/vylepšená neviditelnost
Posted: 11:08 18. Mar 2014
by Bahnak
Přešli jsme z lokace "udoli vetru - severní stezka" bez cedulového nebo popiskového varování přímo do doubkova před bránu. Strážní mají nastaven asi true see, zaútočili rovnou i když jsme byli v invisu.
Tam moc není jiné cesty, než poprosit nějaké hodné WB, aby tam přidalo ceduli nebo ten popisek, je to docela smrtící, neboť i když jsme hned zkusili odejít přes přechod, stráže šly za náma. A narozdíl od nás ony loudují lokaci 1 vteřinu a my zhruba 30...
PS: jinak solidní řezníci

Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:12 18. Mar 2014
by Nalkanar
Nechceš to dát do odpovídajícího topicu?
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:16 18. Mar 2014
by Bahnak
Topic se jmenuje Údolí větrů - Doubkov - něco
Přijde mi zbytečné zakládat nový topic.
WB si to napíšou do úkolníčku a pak se to možná opraví.
Takže ne Nalku, nechci.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:21 18. Mar 2014
by Bruciacullo
žadny stražny ani v doubkově ani jinde TS nemá
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:23 18. Mar 2014
by KaTo
Navíc je to určitě moc práce a krom toho každá chyba má mít přece svůj topic, to bys přece Nalku mohl chápat. Když to pochopil i Bahňák

.
P.S.
Já vím, jsem sice OT, ale aspoň ty dvě chyby klukům "bumb-nu"

.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:38 18. Mar 2014
by Bahnak
Bruciacullo wrote:žadny stražny ani v doubkově ani jinde TS nemá
Hm, celá družina byla v invisu a strážní reagovali zcela jasně, po vchodu do lokace se cca 2-3 vteřiny nehýbali a pak se rozběhli k nám.
Což neřeší skutečnost, že potřebujeme ty cedule, ať tam vůbec nelezem.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:41 18. Mar 2014
by Bruciacullo
Bahnak wrote:Bruciacullo wrote:žadny stražny ani v doubkově ani jinde TS nemá
Hm, celá družina byla v invisu a strážní reagovali zcela jasně, po vchodu do lokace se cca 2-3 vteřiny nehýbali a pak se rozběhli k nám.
Což neřeší skutečnost, že potřebujeme ty cedule, ať tam vůbec nelezem.
tak asi někdo invis neměl a nevšiml si toho a ja taky cedule neřešim ja řešim to že žadne TS nemaji, cedule přibudou až se dokonči seznam lokaci kde by měli byt.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:43 18. Mar 2014
by Barbar321
Bahnak wrote:PStrážní mají nastaven asi true see, zaútočili rovnou i když jsme byli v invisu.
Jestli to není tím, že údajně na malý okamžik postava při přechodu z invisu vypadne (či spíše je postava chvilku viditelná, než se zneviditelní). Pokud jsou strážní na stejném místě jako na ST tj. hned u přechodu, musí jim to na reakci stačit. Automatická odpověď od postavy na útok pak zařídí i konec invisu.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 11:53 18. Mar 2014
by Bahnak
Asi jim opravdu to "probliknutí" na natargetování stačí no.
Za mě dobrý, dozvěděl jsem se od Galiho, že mámě dělat seznam lokací do kterých má přijít cedule.
To jsem třeba nevěděl, takže na tom můžeme začít dělat.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 12:01 18. Mar 2014
by Bruciacullo
Bahnak wrote:Asi jim opravdu to "probliknutí" na natargetování stačí no.
Za mě dobrý, dozvěděl jsem se od Galiho, že mámě dělat seznam lokací do kterých má přijít cedule.
To jsem třeba nevěděl, takže na tom můžeme začít dělat.
pak to posujte do chyb ale prosim do novych topicu pro přehlednost, vzdycky jde samozřejmě o lokaci před osadou ne o osadu

Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 13:20 18. Mar 2014
by Krysak
Bruciacullo wrote:Bahnak wrote:Asi jim opravdu to "probliknutí" na natargetování stačí no.
Za mě dobrý, dozvěděl jsem se od Galiho, že mámě dělat seznam lokací do kterých má přijít cedule.
To jsem třeba nevěděl, takže na tom můžeme začít dělat.
pak to posujte do chyb ale prosim do novych topicu pro přehlednost, vzdycky jde samozřejmě o lokaci před osadou ne o osadu

To bude často velmi náročné:) Nebo stačí Doubkov/ podsvětí.
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 13:27 18. Mar 2014
by Absinthorix
Doufám, že aspoň dole je/bude ceduliček spousta a spousta, aby třeba náhodou nějaká hodná vílka nezabloudila kam nemá
Re: Údolí větrů - Doubkov - U Potůčkových
Posted: 13:48 18. Mar 2014
by Amber
Doplnění značení u osad si beru po včerejším řešení s Darkvisionem na starost já, zatím si dělám seznam míst, kde by nějaké značení bylo potřeba. Samozřejmě návrhy přijímám i od hráčů, vytvořím pro toto zvlášť vlákno. V topicu o hostinci U Potůčkových by se takové informace snadno ztratily.
Edit: viz zde
Předmět: Značení / indicie před osadami