VYŘEŠENO: Údolí větrů- východ- hrobka 3
Posted: 00:12 11. Mar 2014
Při boji s bossem, který je dost tuhý je respawn v lokaci. Dost nepříjemné se ztrátami na životech v důsledku.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Když jsme utíkali od toho bosse protože Diemo ležel, tak tam stály ty potvory přesně v místech kde jsme je vymlátili.. ti zlobři a podobně. Lokace byla uplně plná i když jsme ji vymlátili celou,krom toho co bylo u bosse, takže fakt ne.Derken- wrote:Žádný respawn, nevymlátili jste celou lokaci. Při boji s bossem se dung začal sbíhat, ale vlivem lagů a záseků o plc to chvilku trvalo.
Dokazu rozlisit 3 v jedne mistnosti zanechane zlobry od 8+ zlobru, hodne upirich mlh, nevim kolik prizraku a jeste jinych veselosti co se naraz zacaly objevovat ve vycistenych mistnostech.Derken- wrote:Jsem si jistý, že tam k žádnému respawnu nedošlo. Ani to snad není možné. Ty zlobři vůbec nevím kde se vzali. Evidentně tam jsou špatně nastavené dva spawnpointy.
Proč mám pocit, že to píšeš, jak kdybych za to snad mohl.pavad wrote:Dokazu rozlisit 3 v jedne mistnosti zanechane zlobry od 8+ zlobru, hodne upirich mlh, nevim kolik prizraku a jeste jinych veselosti co se naraz zacaly objevovat ve vycistenych mistnostech.Derken- wrote:Jsem si jistý, že tam k žádnému respawnu nedošlo. Ani to snad není možné. Ty zlobři vůbec nevím kde se vzali. Evidentně tam jsou špatně nastavené dva spawnpointy.
Pritomnost zlobru mezi nemrtvymi je, IMHO, komplet mimo.
Ohledne dispellu, ktery NPC hazou a ma silu Mordekaina se ani zminovat nehodlam.
Fakticky je MD slabsi - zastavi se po zniceni 6 efektu (alespon co se popisu kouzla tyce). Stredni a vetsi dispell omezeni na pocet sundanych efektu nema (opet podle popisu soudim, do skriptu se mi po rano vrtat nechtelo).Caehan wrote:Ad dispel) Z toho, co jsem četl, je dispel téhle síly zamýšlenou úpravou. U kouzel dispel magic a greater dispelling byly odstraněny maximální úrovně sesilatele, takže jejich cílené verze jsou teď stejně silné, jako Mordenkainen.
Původně hází se proti TO 12 + úroveň sesilatele
hodem 1k20 + úroveň rušitele
(úroveň rušitele měla po řadě stropy 5, 10, 15 a žádný. Nyní zůstal strop na úroveň u lesser dispel (5) a u ostatních zmizel)
Možná by to chtělo nastavit u slabších verzí pozvolnější zesilování, pokud se nedá zpátky strop? Po dosažení stropu by se efektivní úroveň zvyšovala polovičním tempem?
zalozeno.Krysak wrote:Založit vlastní téma pro Dispelly. Podle mne to opravdu chce předělat. Na dispelly dole nadáváme jak psi pořád, je to svlíkání do naha.
See invis bylo - u jedne postavy, lec bylo a nic nebylo videno.Krysak wrote:Kdo nemá na takovém lvl jako je Diemo a jeho tlupa na každé hlavě see invis, nezaslouží si přežít.
Nevidím založené téma. A rád bych připomenil, že i warlock má dispell a mají-li se řešit dispelly, nechť na něj není zapomenuto.pavad wrote:zalozeno.