Page 1 of 1

NENÍ CHYBA: Ivory

Posted: 02:05 11. Mar 2014
by KaTo
Podle všeho se u toho mola pravidelně spawnuje (kromě "rybo-makrující" Marie :D :D ) i tento pavouk. Viděl jsem ho dnes poprvé, ale NPC takto naběhlé do vody jsou tam skoro pravidelně, z toho usuzuji i na pravidelný spider-spawn:
spawn_pavouk_Ivory.jpg

Re: Ivory

Posted: 02:36 11. Mar 2014
by NesQe
KaTo wrote:Podle všeho se u toho mola pravidelně spawnuje (kromě "rybo-makrující" Marie :D :D ) i tento pavouk. Viděl jsem ho dnes poprvé, ale NPC takto naběhlé do vody jsou tam skoro pravidelně, z toho usuzuji i na pravidelný spider-spawn:
spawn_pavouk_Ivory.jpg
Což není chyba, ale běžná potvora z rybaření... a protože se chytají běžně NPCčka tam budou rozházený asi ještě dlouho dokud mě ty ryby baví.

Re: Ivory

Posted: 03:19 11. Mar 2014
by sandoftime
Co pamatuju na St tak z rybaření lezli pavouci a brouci. Nenazýval bych to běžným spawnem ale z intenzivního rybaření jich lze chytit několik za večer.

Re: Ivory

Posted: 07:37 11. Mar 2014
by KaTo
Aha, já jsem nikdy nerybařil...a Nesqui očividně chytá častěji než tuším :lol: (budiž ji to přáno :lol: ).

Tak pak:
1) to s pavoukem (a jinou havětí) není chyba lokace, ale skriptu rybaření (nebo mám asi málo fantazie a hlava mi nebere, jak se na prut z vody vytáhne spiderman s hulkem :wall: :lol: ).
2) Dejte prosím dolu NPC strážím do invu luky, ať ty nasumovanné potvory sestřelí a nezasekávají se cestou k nim o placeably v lokaci.