Page 1 of 1

Podvodnik

Posted: 16:28 28. Dec 2007
by Pajule
alchymista v severni brane prisel o zivot diky tomu ze prodaval LOLovou kuru. po vypiti se misto vyplneni kouzla kura vypise LOL. Takhle sidit osoby. Nikdo si niceho nejak nevsim, pac se najednou v ulicce udelala tma. Kdyz se konecne temny mrak zvedl nasla se na zemi mrtvola alchymisty. :D

Kiri (nevim proc sem se prihlasil pod segrou)

kouzla

Posted: 15:31 29. Dec 2007
by Marvin
no muj druid ma taky v rukavu zepar "LOLovejch" kouzel, jako treba i kamenna kuze a jiz spominana kura ...
//vim ze to spis patri do chyb PC nez sem ale kdyz uz se to tu nakouslo,zbytecne sem nechtel zakladat novej topic ...

Posted: 15:54 29. Dec 2007
by Kiri
no nevim, ja to videl kupovat u NPC kramu, takze spis mi prislo zaradit to sem, kazdopadne, to dokaze akorat pekne nastvat...no a pokud de o toho mrtvyho, nema prodavat sunty to at se karathsky podsveti zlobi jak chce :D

Posted: 17:54 29. Dec 2007
by Krata
Tvé činy budou (ne)spravedlivě potrestány, neboj se :lol:

Posted: 18:09 29. Dec 2007
by Kiri
hmm is pripadam jak popravci dneska sem musel sejmout jakousi postavu, a to jen kvuli tomu ze asi nemela jazyk...prece nenecham zemrit chudaka konika..kdyz ivorska domobrana mlcky prihlizi

acc: Honza - dela paradni saigon, nekomunikuje tak at si to uziva..:D:D:D:D jinak nejsem praskac