Page 1 of 1
OPRAVENO - Featy Mnicha
Posted: 19:01 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Featy "Rozkmitana dlan" a "Zdrave telo" se neobnovi meditaci, je nutne spat. Rejty rikal ze to je chyba at to sem napisu
I kdyz sem mel po odlogu 4 Dlan a 4 Zdravy tela, po restartu mam pokazdy 2 Dlane a 1 Telo. Tzn. pomaha jen spanek ...
Re: Featy Mnicha
Posted: 23:17 20. Mar 2014
by Lord_Berserk
Upresnim - kazdej restart nebo staci i meditace snizi tydle featy.
Je to vopruz po lognuti furt spat i kdyz nejsem skoro unavenej, abych doplnil tydle featy

Re: Featy Mnicha
Posted: 07:06 21. Mar 2014
by Zindo
4x rozkmitana dlan by mela byt na 38levelu ne? To jsi docela pohnul

Re: Featy Mnicha
Posted: 07:40 21. Mar 2014
by Rejty
Jestli to máš 4x, tak je to ten bud s obnovováním schopností spánkem...

Podívej se do popisku mechaniky, kolikrát to máš správně mít.
Re: Featy Mnicha
Posted: 09:58 21. Mar 2014
by Bahnak
To je přece ta stará chyba co se objevuje u všech povolání, které mají nějakou schopnost x den ne?
Třeba DD po vyspání má vždy 15 postojů jako by byl na 40tým levlu, podobně to prostě mají všichni, hlásilo se to tuším tak stokrát.
Po logu je to v pořádku.
Po meditaci ej to v pořádku.
Jediné co to rozhasí je spánek, který vždy takovémuto featu (vlastnosti, schopnosti, čemukoliv) přiřadí maximální počet použití, jako by byl na max. levlu.
Re: Featy Mnicha
Posted: 11:26 21. Mar 2014
by kucik
Lord_Berserk wrote:Featy "Rozkmitana dlan" a "Zdrave telo" se neobnovi meditaci, je nutne spat. Rejty rikal ze to je chyba at to sem napisu
I kdyz sem mel po odlogu 4 Dlan a 4 Zdravy tela, po restartu mam pokazdy 2 Dlane a 1 Telo. Tzn. pomaha jen spanek ...
Rozkmitanou dlaň na svym levelu máš mít jen jednou. Co je Zdravé tělo jsem nenašel. Prázdné tělo imho ještě nemáš. Takže Jednota těla? Nebo co jsi tim myslel?
Re: Featy Mnicha
Posted: 11:39 21. Mar 2014
by kucik
Jinak jsem měl za to, že to obnovování featů je už dávno opraveno.
Takže opraveno teď.
Re: Featy Mnicha
Posted: 14:36 21. Mar 2014
by Rejty
Opraveno to právě stále není.
Re: OPRAVENO - Featy Mnicha
Posted: 14:41 21. Mar 2014
by kucik
Teď jsem to opravoval, když jsem to psal.
Re: Featy Mnicha
Posted: 15:02 21. Mar 2014
by Shaman88
kucik wrote:Jinak jsem měl za to, že to obnovování featů je už dávno opraveno.
Takže opraveno teď.
Kde byla chyba? Já se to snažil opravit několikrát.
Re: Featy Mnicha
Posted: 15:41 21. Mar 2014
by kucik
Shaman88 wrote:kucik wrote:Jinak jsem měl za to, že to obnovování featů je už dávno opraveno.
Takže opraveno teď.
Kde byla chyba? Já se to snažil opravit několikrát.
Prostě to nebylo ve scriptu kterej se spouštěl na konci spánku. Jsem si téměř jistej, že jsme to spolu řešili a já ti psal kam to do ku_sleep_finish.nss dát.