Page 1 of 2
VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:02 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Spani v podtemnu v hospode lze i bez zakoupeneho klice.
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:04 11. Mar 2014
by kucik
Napiš název lokace.
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:12 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Tyjo

proste pokoje v jediny hospode v podtemnu.
Nabu neco Keeshe - pokoje (kdo je ve hre at to sem doplni, ja sem uveznen chybou do restartu)

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:14 11. Mar 2014
by Amber
Namba lueth Keeshe. Stejně jako v jiných hostincích, i tam jde spát na chodbě.
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:15 11. Mar 2014
by kucik
Jo takhle. Já myslel jako že tam jsou pokoje přístupné i bez zakoupeného klíče.
To v tom případě není tak úplně chyba. Jen by postavu při povalování se na chodbě vykopla ochranka.
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:18 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Ja myslel ze na ST to pokazdy vypsalo ze nemam zakoupenej klic ze nemuzu spat ... nebo se mejlim ?

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:25 11. Mar 2014
by karolina
Lord_Berserk wrote:Ja myslel ze na ST to pokazdy vypsalo ze nemam zakoupenej klic ze nemuzu spat ... nebo se mejlim ?

Já myslím, že ne-e. To by pak nemohly spát dvě postavy v jednom pokoji, protože klíč by měla jen jedna.
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:28 11. Mar 2014
by kucik
Lord_Berserk wrote:Ja myslel ze na ST to pokazdy vypsalo ze nemam zakoupenej klic ze nemuzu spat ... nebo se mejlim ?

To už je ale hoodně let

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:30 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
kucik wrote:Lord_Berserk wrote:Ja myslel ze na ST to pokazdy vypsalo ze nemam zakoupenej klic ze nemuzu spat ... nebo se mejlim ?

To už je ale hoodně let

To asi jo

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:36 11. Mar 2014
by Rejty
Nemyslí to Berserk tak, že se tam dá spát bez zaplacení?
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:38 11. Mar 2014
by kucik
Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:40 11. Mar 2014
by Amber
Ne, to jistě nechtěl říct

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:40 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Rejty wrote:Nemyslí to Berserk tak, že se tam dá spát bez zaplacení?
Presne tak ... a uz nevim jak to bylo osetreny na ST, ale mam zato ze bylo

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:41 11. Mar 2014
by Amber
Na ST šlo běžně spát na chodbě bez placení, Bersi, rozhodně např. před rokem to šlo.

Re: Pokoje v podtemnu
Posted: 19:42 11. Mar 2014
by karolina
Všude se dá spát na chodbách. Tudíž bez zaplacení.