Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Server Timeout

Posted: 19:10 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Zadam Kucika o zvyseni casoveho limitu odpojeni serveru. De voto ze lidi se starym srotem (mozna budu jeden z mala) se nelognou napriklad do lokace "Mrtvy les 1" ,ktera je narocna jak prase (aspon me se nacita skoro 2 min). Jednou mi to tam sice nalogovalo, ale bylo to na hrane a hned mi to vykoplo. Ted musim cekat na restart a pak na DMko, az mi vysvobodi :wink:

Takze pokud by to slo nejak na serveru nastavit, byl bych vdecnej. Asi to nebude jedina lokace, se kterou budu mit problem.

Re: Server Timeout

Posted: 19:13 11. Mar 2014
by kucik
Nemám tušení, jak něco takovýho nastavit.

Re: Server Timeout

Posted: 19:19 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Skoda, snad to bude jedina velika lokace, co nepude nacist :(

Re: Server Timeout

Posted: 19:47 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Tak nikde sem nenasel na forech ... jedine ze by to Rejty v dalsim updatu tu lokaci rozpulil :mrgreen:
Tezko rict, co se mymu srotu nelibi. Hagol pred rozdelenim mi to nacitalo treba svizne a ten byl taky velikej 8)

Re: Server Timeout

Posted: 19:49 11. Mar 2014
by Amber
Zkus lognout třeba za chvíli v 19:00, budu online a pokusím se tě během načítání lokace portnout jinam, než ti spadne hra.

Re: Server Timeout

Posted: 19:53 11. Mar 2014
by Lord_Berserk
Amber wrote:Zkus lognout třeba za chvíli v 19:00, budu online a pokusím se tě během načítání lokace portnout jinam, než ti spadne hra.
Dik, ale budu ve hre az ve ctvrtek ... pockam pak v uvodni lokaci na DM :)

Re: Server Timeout

Posted: 20:09 11. Mar 2014
by kucik
Přehodil jsem tě do Kahzetu.