Page 1 of 2
Rybaření
Posted: 08:30 12. Mar 2014
by NesQe
Je možné že by v něm byla chyba a nešlo dosáhnout 100% ? mám 99,9 a ani po 11 hodinách neustálého rybaření sem nedosáhla té stovky.
Re: Rybaření
Posted: 11:59 12. Mar 2014
by kucik
A co to dělá? Vypisuje to pořád 99.9%, nebo už to nevypisuje skill vůbec?
Re: Rybaření
Posted: 13:00 12. Mar 2014
by Derken-
kucik wrote:
A co to dělá? Vypisuje to pořád 99.9%, nebo už to nevypisuje skill vůbec?
To neni sranda, ona prostě chce mít 100% kuciku

Ty bys taky chtěl, když už bys odseděl těch 99,9%

Re: Rybaření
Posted: 14:19 12. Mar 2014
by kucik
Ale já nevim, kde je chyba. Jen že mezi 99.9% a 100% je poloviční šance na posun oproti 99.8% -> 99.9%
Re: Rybaření
Posted: 16:53 12. Mar 2014
by NesQe
Takžeeee... mám fakt jen tak děsnou smůlu. Sem si to myslela ale prej za zeptání nic nedám

Re: Rybaření
Posted: 13:58 13. Mar 2014
by Bahnak
Dej tomu ještě tak 10 hodin a bude to tam

Re: Rybaření
Posted: 21:08 13. Mar 2014
by NesQe
Ne... není

asi si to začnu stopovat pořádně, ale po další prorybařený noci až do 7 do rána nic.
Re: Rybaření
Posted: 23:36 13. Mar 2014
by Goran
A dá se nějak poznat jaký máš skill? (vypíše se nějak krom toho automatu při dosáhnutí) Já jen jestli už nejsi spoustu hodin 100%, jen jsi to třeba přehlídla

.
Re: Rybaření
Posted: 23:39 13. Mar 2014
by pavad
Goran wrote:A dá se nějak poznat jaký máš skill? (vypíše se nějak krom toho automatu při dosáhnutí) Já jen jestli už nejsi spoustu hodin 100%, jen jsi to třeba přehlídla

.
Napises ve hre:
/pc skills
Re: Rybaření
Posted: 23:52 13. Mar 2014
by kucik
Ja netusim v cem je chyba. Jestli te to potesi, tak ti to muzu leda rucne zvednout z 99,9 na 100

Re: Rybaření
Posted: 01:35 14. Mar 2014
by Caehan
Není náhodou šance na zvednutí při úspěchu přesně jedno promile? A to se divíte, že to trvá? Na z 99.9% na 100 je to nějakých 700 pokusů v průměru.
Re: Rybaření
Posted: 02:06 14. Mar 2014
by Zeerit
Jen aby pak Mařena neztratila smysl života až bude mít těch 100

Re: Rybaření
Posted: 06:22 14. Mar 2014
by NesQe
ale aby mě netrefilo dřív než to dodělám

možná by stálo za zvážení tu šanci o kousek zvednout... *dělá si třetí čárku* ... páč to už je více jak 24 hodin pokusů. Nic pro normální lidi co mají i nějaký život.
Re: Rybaření
Posted: 07:49 16. Mar 2014
by NesQe
Tvoje dovednost rybareni se zlepsila!
Soucasna dovednost je : 100.0%
Beztak tu šanci ale zvedněte protože je to utrpení!

Re: Rybaření
Posted: 14:18 16. Mar 2014
by Caehan
NesQe wrote:Tvoje dovednost rybareni se zlepsila!
Soucasna dovednost je : 100.0%
Beztak tu šanci ale zvedněte protože je to utrpení!

Ůčelem rybaření (pokud vím, a já toho o rybaření moc nevím) je popíjení s přáteli, případné ulovení oběda a tak, ne: "heleďte, chlapi, umím sice nahazovat poslepu, o moje návnady se většinou poperou všechny ryby v rybníce a obvykle se do rvačky připlete i několik místních psů a lidí, mám naprosto skvěle vytipovaná místa, kde chytit nejlepší úlovek v závislosti na ročním období, úhrnných srážkách a fázi měsíce, ale rád bych se ještě o jednu devítisetdevadesátidevítinu zlepšil."
...když k tomu přistupuješ způsobem "rybařím, abych měla 100%", tak se nediv.
