Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Jed pavouků

Posted: 12:30 12. Mar 2014
by Barbar321
Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?

Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?

Re: Jed pavouků

Posted: 14:24 12. Mar 2014
by Nano
Barbar321 wrote:Je normální, aby z pavouka, který má jed s TO26 vypadl jen slabý jedový váček?

Je těch váčků víc a nebo bude na NT už jen jeden váček nerozhodující z čeho je vypreparovaný?
Ještě když v popisku pavouka je vepsáno, že má velmi silný jed, kterým svou kořist ochromí... :?

Re: Jed pavouků

Posted: 17:01 12. Mar 2014
by Radim
Ve hře jsou dva druhy jedových váčků už hodně dlouho, záleží z čeho je stahuješ. Neberte v potaz sílu NPC ze kterého jste ho získali. Ceny se mohou lišit, stahovatelné trofeje prochází revizí.

Re: Jed pavouků

Posted: 17:19 12. Mar 2014
by karolina
Radim wrote:Ve hře jsou dva druhy jedových váčků už hodně dlouho, záleží z čeho je stahuješ. Neberte v potaz sílu NPC ze kterého jste ho získali. Ceny se mohou lišit, stahovatelné trofeje prochází revizí.
Jsou tři druhy, slabší jedový váček, jedový váček a silnější jedový váček.