Page 1 of 1

UZAVŘENO - Temnota - Bard

Posted: 23:41 12. Mar 2014
by Nalkanar
Mám podezření, že bardí temnota dává perma slepotu těm, kteří jsou jí zasažení. Dá se to léčit leda relogem nebo nakouzlováním ultravidění / TSka.

Mohl by se na to někdo podívat?

Re: Temnota - Bard

Posted: 02:16 13. Mar 2014
by Zeerit
Ono je to s těma temnotama furt takový divný. Vě většíně případu musím relog potom co mi spadne ultravision ať už se jedná o wiz,lock nebo SD temnotu.

Re: UZAVŘENO - Temnota - Bard

Posted: 22:14 14. Jul 2016
by Paulus