Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: jed hákovců

Posted: 11:18 13. Mar 2014
by Barbar321
Možná by stálo za to, zkontrolovat jed hákovců (pokud tedy u nich vůbec má být). Postava ho chytla 2x a nepřišel jsem na to, že by cokoliv dělal (jednalo se teda jen o neúspěch na primary, pokud má jen secondary, bude to asi nejspíš v pořádku)

Re: jed hákovců

Posted: 13:35 13. Mar 2014
by Radim
Jed u hákovců vždy fungoval, předpokládám že jsi hodil vždy secondary hod, protože až ten ti něco sebere. První je na to jestli tu otravu vůbec dostaneš nebo ne pokud se nepletu.

Re: jed hákovců

Posted: 13:57 13. Mar 2014
by Bahnak
Nepleteš, přesně tak.

Re: jed hákovců

Posted: 14:01 13. Mar 2014
by Barbar321
Radim wrote:Jed u hákovců vždy fungoval, předpokládám že jsi hodil vždy secondary hod, protože až ten ti něco sebere. První je na to jestli tu otravu vůbec dostaneš nebo ne pokud se nepletu.
No standardní jed bývá tak, že první bývá s okamžitým účinkem (většinou postih na vlastnost), druhý je s efektem po čase.

Pokud zde má jen ten druhý efekt, je vše v pořádku (ten se mi povedlo pokaždé zatím se štěstím přehodit)

Re: jed hákovců

Posted: 14:28 13. Mar 2014
by kucik
Barbar321 wrote:
No standardní jed bývá tak, že první bývá s okamžitým účinkem (většinou postih na vlastnost), druhý je s efektem po čase.

Pokud zde má jen ten druhý efekt, je vše v pořádku (ten se mi povedlo pokaždé zatím se štěstím přehodit)
První hod je jestli něco chytneš. Druhý jestli se projeví a tak dál.

Re: jed hákovců

Posted: 14:31 13. Mar 2014
by Barbar321
Tak v tom případě je to v pořádku a je možné vlákno přesunout do koše