Page 1 of 1

Dungeony - loot vs náročnost

Posted: 11:25 13. Mar 2014
by Nalkanar
Zde piště připomínky k obtížnosti dungeonů ve srovnání s lootem v nich získatelným


Pokud by někdo z týmu chtěl topic přidat anketní otázku, tak mi může dát vědět, anebo topic znovuvytvořit...

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Posted: 11:26 13. Mar 2014
by Nalkanar
Okolí Doubkova
- zlobři, orkové, maják
- XP fajn, nicméně finančně se dá vydělat prakticky jen na bossovi, chybí nějaký boss loot rozumnější jako na ST, nebo v jiných dungách (mozkomoři, Urgold, ohnivec...) - tzn. více truhliček s větším množstvím zlatek, popř. drahé kameny, svitky apod.

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Posted: 11:36 13. Mar 2014
by pavad
Nalkanar wrote:Okolí Doubkova
- zlobři, orkové, maják
- XP fajn, nicméně finančně se dá vydělat prakticky jen na bossovi, chybí nějaký boss loot rozumnější jako na ST, nebo v jiných dungách (mozkomoři, Urgold, ohnivec...) - tzn. více truhliček s větším množstvím zlatek, popř. drahé kameny, svitky apod.
Truhly u zlobru jsou - jen je (temer) kazda z nich zapastovana jak trezor CNB I pres ukryvany "poklad" do 100 zlataku. Potom (a prave kvuli tomu mizernemu obsahu) s ohledem na obtiznost dungu a dobu nutnou k projiti dungu se s jinymi jak boss truhlami roguna ani nezabyva. Nezvysoval bych tedy mnozstvi truhel ale jejich obsah!

majak u doubkova: PRvni patro se znetvorenci nema vubec zadny nastaveny loot ze znetvorenych (nevypadlo nikdy nic, a to znetvorencu padly desitky)

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Posted: 11:52 13. Mar 2014
by KaTo
pavad wrote:...
Já tě maličko opravím/doplním:
1) u zlobrů jsou dva druhy truhel/beden - ty zapastěné a zamčené, ve kterých je 1-100g (mnohdy větší cenu má past na truhle :lol: než její obsah) a pak normální, kde bývá kolem +/- 1000 (pro to se už vyplatí schýbnout :twisted: :lol: ).

2) v majáku v klasických bednách v ŽÁDNÉM(!) z pater není loot, pro který by se vyplatilo ohýbat (jako když se nespěchá, tak to s postavou poctivě otevírám/sbírám, především kvůli pastem, ale jinak za ten ztracený čas při odpasťování + odemykání + odbíhání k truhle to nestojí.

P.S.
Psal jsem to už někde jinde - ale opakování je matka moudrosti, tak ještě jednou - v lootu a zvláště v zapastěném lootu mi chybí předměty, od "RP" až po výstroj a výzbroj.
Prosba/rada pro WB - loot truhly z bosse, které obsahují předměty dát do nerozbitných kontejnerů s opakovací pastí, jako je to např. u Banditů nad Karathou.

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Posted: 11:59 13. Mar 2014
by Radim
Mno co se týče pavadova příspěvku a pastí. Kdyby roguna svůj čas věnovala získání právě těch pastí do kterých se tak opíráš možná by jsi měl po prodání trofeje a zmiňovaných pastí na společném kontě o 10k víc například. Rada pro Kata, o problému lootu víme už nějakou dobu, není třeba to vypisovat v každém příspěvku.

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Posted: 01:58 14. Mar 2014
by Zeerit
Maják s nermtvýma západně od Karathy...

Už delší dobu mě vrtá hlavou, jak to autor s tímhle dungem asi myslel. Je to low lvl dungeon, kde i začátečník může nasbírat pár xp.. až do chvíle, kdy se z jedný místnosti vyhrne asi 5 duchů který v low lvl dungu (imo) nemají co dělat. Drain lvl a v takovým počtu najednou podle mě do low lvl zony rozhodně nepatří. Kdyby tomu pak odpovídal i zbytek dungu a boss/odměna nakonci tak neřeknu, ale ne. Po tom co se člověk tak či onak prokouše přes skupinku smrti následuje zas low lvl lážo plážo jako nazačátku, až k jednoduchému bossíku pro lowíky s trofejí v hodnotě kolem 1k-2k nebo tak.

Navrhuju vyměnit tamní op duchy za něco odpovídajícího zbytku osazenstva. Třeba ghůli, ghasty nebo podobnou havěť.