Page 1 of 1

Timestop

Posted: 00:17 14. Mar 2014
by Nalkanar
Stále se nabízí při lvl upu (dle kucíka by neměl).

Re: Timestop

Posted: 00:19 14. Mar 2014
by kucik
To jsem neopravoval. Mozna nekdo jiny?

Re: Timestop

Posted: 09:22 14. Mar 2014
by pavad
kucik wrote:To jsem neopravoval. Mozna nekdo jiny?
mohu jej vyradit z spells.2da

Re: Timestop

Posted: 11:55 14. Mar 2014
by kucik
Pokud to bude ta žádaná změna, tak asi jo.