Page 1 of 1

OPRAVENO - oslepujici boj - tulak

Posted: 14:11 14. Mar 2014
by Mourisson1
Feat jsem si vzal, v seznamu featu je ale nikde nejde zapnout. Zkouseno na postave a automaticky zaply neni.

Re: oslepujici boj - tulak

Posted: 11:30 15. Mar 2014
by Hassan
Mourisson1 wrote:Feat jsem si vzal, v seznamu featu je ale nikde nejde zapnout. Zkouseno na postave a automaticky zaply neni.
A zkousel si to zakernakem?Jesi je to postaveny jako mrzacici uder tak to nedas jinak nez zakernakem...

Re: oslepujici boj - tulak

Posted: 11:35 15. Mar 2014
by KaTo
Hassan wrote:
Mourisson1 wrote:Feat jsem si vzal, v seznamu featu je ale nikde nejde zapnout. Zkouseno na postave a automaticky zaply neni.
A zkousel si to zakernakem?Jesi je to postaveny jako mrzacici uder tak to nedas jinak nez zakernakem...
Vzhledem k tomu že takovýhle featů má mít tulák víc a má mezi nimi přepínat...tak nějak jsme očekávali, že bude ve volbách jako třeba mód protikouzlení, expertíza, rychlostřelba a pod.

Re: oslepujici boj - tulak

Posted: 11:51 15. Mar 2014
by Nalkanar
Ani při zákeřňákování nevyskočil u mé postavy, na kterou útočil, jediný hod.

Schopnost není ani v módech útoku (tak jako expertízy, či sražení), není ani ve zvláštních schopnostech.

Re: oslepujici boj - tulak

Posted: 12:40 15. Mar 2014
by Myrpa
Já pořád čekám, že vám odpoví Shaman, abych to nemusel zkoumat.

Re: oslepujici boj - tulak

Posted: 17:21 15. Mar 2014
by Shaman88
Myrpa wrote:Já pořád čekám, že vám odpoví Shaman, abych to nemusel zkoumat.
Oprava
2da: CLS_FEAT_ROG
ŘÁDEK: 125-127
Sloupce: OnMenu
Hodnota: Změnit z 0 na 1


A příště mi kdyžtak házej do PM, co bys potřeboval vědět, já už chyby nečtu moc.

Re: oslepujici boj - tulak

Posted: 15:49 17. Mar 2014
by kucik
opraveno