OPRAVENO - oslepujici boj - tulak
Posted: 14:11 14. Mar 2014
Feat jsem si vzal, v seznamu featu je ale nikde nejde zapnout. Zkouseno na postave a automaticky zaply neni.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
A zkousel si to zakernakem?Jesi je to postaveny jako mrzacici uder tak to nedas jinak nez zakernakem...Mourisson1 wrote:Feat jsem si vzal, v seznamu featu je ale nikde nejde zapnout. Zkouseno na postave a automaticky zaply neni.
Vzhledem k tomu že takovýhle featů má mít tulák víc a má mezi nimi přepínat...tak nějak jsme očekávali, že bude ve volbách jako třeba mód protikouzlení, expertíza, rychlostřelba a pod.Hassan wrote:A zkousel si to zakernakem?Jesi je to postaveny jako mrzacici uder tak to nedas jinak nez zakernakem...Mourisson1 wrote:Feat jsem si vzal, v seznamu featu je ale nikde nejde zapnout. Zkouseno na postave a automaticky zaply neni.
OpravaMyrpa wrote:Já pořád čekám, že vám odpoví Shaman, abych to nemusel zkoumat.