Page 1 of 1
OPRAVENO Zhouba nepřátel
Posted: 17:46 14. Mar 2014
by Dark_Sidius
Zhouba nepřátel (Bane of enemies) [Epic]
Požadavky
Epický hraničář
Výhoda
Hraničář získává bonus +2 k zásahu a 2d6 ke zranění proti všem jeho úhlavním nepřátelům.
Hraničář na úrovni
1 dobrodruh + 20 hraničář nemá tuto odbornost v nabídce a nemůže si ji vzít.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 17:58 14. Mar 2014
by KaTo
Není epické povolání až od 21 klasiky nebo 11 prestižky? Tj. 1+21 ?
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:08 14. Mar 2014
by kucik
KaTo wrote:Není epické povolání až od 21 klasiky nebo 11 prestižky? Tj. 1+21 ?
Není.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:10 14. Mar 2014
by KaTo
kucik wrote:KaTo wrote:Není epické povolání až od 21 klasiky nebo 11 prestižky? Tj. 1+21 ?
Není.
Aha...nicméně stále platí, že Bane si smí vzít "AŽ" 21 hranda a ne epický 20 hranda

. Zdroj - wiki.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:13 14. Mar 2014
by Shaman88
2da: CLS_FEAT_RANG
řádek: 61
Sloupec: GrantedOnLevel
Hodnota: změnit z 21 na -1.
Pak to bude fungovat.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:14 14. Mar 2014
by Shaman88
KaTo wrote:kucik wrote:KaTo wrote:Není epické povolání až od 21 klasiky nebo 11 prestižky? Tj. 1+21 ?
Není.
Aha...nicméně stále platí, že Bane si smí vzít "AŽ" 21 hranda a ne epický 20 hranda

. Zdroj - wiki.
Tohle opravené je ve feat.2da. Ale chybka je v rangerově rozdávání featů.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:17 14. Mar 2014
by kucik
Ha! Po pošťouchnutí jsem to taky našel. Opraveno (s dalším hakem)
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:21 14. Mar 2014
by Shaman88
kucik wrote:Ha! Po pošťouchnutí jsem to taky našel. Opraveno (s dalším hakem)
Kuciku, musíš tam nastavit -1 a né 20.
Ten sloupec GrantedOnLevel funguje pouze když ve sloupci List je nastaveno 3 (tedy že to postava dostává na nějakém lvlu) jinak tam musí být -1 jinak se řádek bere jako nevalidní.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:27 14. Mar 2014
by Dark_Sidius
Děkuji. Jak je to s úhlavními nepřáteli na epických úrovních? Jdou navolit i v obecných featech?
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:27 14. Mar 2014
by Shaman88
Dark_Sidius wrote:Děkuji. Jak je to s úhlavními nepřáteli na epických úrovních? Jdou navolit i v obecných featech?
Nejdou.
Re: Zhouba nepřátel
Posted: 18:30 14. Mar 2014
by Dark_Sidius
Děkuji za odpověď.
Re: OPRAVENO Zhouba nepřátel
Posted: 18:42 14. Mar 2014
by kucik
Tak já nevim. Nerozumim, jak tyhle 2da fungujou. Uvidíme po téhle změně.