Page 1 of 1
OPRAVENO: Karatha - Dolní město
Posted: 15:17 16. Mar 2014
by kokosak
Dobrodruh se sice přesunul, leč dvéře má zamykací a neodemčené.
Re: Karatha - Dolní město
Posted: 17:59 17. Mar 2014
by Douragon
Jo jo, nejde jít do dobrodruhova krámku, má permanentně zavřeno... Asi inventura...

Re: Karatha - Dolní město
Posted: 18:18 17. Mar 2014
by Rejty
Ono to stěhování z Alderingova bejváku chvíli trvá...

Re: Karatha - Dolní město
Posted: 23:27 17. Mar 2014
by Rejty
Opraveno.
Re: OPRAVENO: Karatha - Dolní město
Posted: 07:56 18. Mar 2014
by kokosak
Neopraveno, dvéře stále zamčelé.
Re: OPRAVENO: Karatha - Dolní město
Posted: 10:06 18. Mar 2014
by Rejty
Opraveno znovu.