Page 1 of 1
OPRAVENO: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 19:32 16. Mar 2014
by radekdnb
CHyba: po restartu ve 14:00 nejde toto kouzlo seslat na osobu která drží v ruce zbraň, po seslání kouzla na samostatnou zbraň se vytvoří efekt, ale bonus nenaskočí.
jedná se o kouzlo 4 kruhu u clerika(15lvl clerik by mělo přidat +3, nepřídá nic)
před restartem toto kouzlo fungovalo normálně
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 19:37 16. Mar 2014
by Mourisson1
pavad wrote:greater magic weapon: Jak jsem kouzlo vcera menil (odstranena empowered verze), zamenil jsem hodnoty mezi dvema sloupci. Aktualne nelze seslat na cil - pri dalsim update opraveno.
Za svou blbost se omlouvam....
Co dodat.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 19:38 16. Mar 2014
by radekdnb
aha...omluva...hned se nemusiš naparovat
Vyřešeno smazat
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:23 17. Mar 2014
by Bahnak
Hak stáhnut a nakopírován, po restartu taky je a kouzlo stále nefunguje, sesíláno na MAUL.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:27 17. Mar 2014
by pavad
Bahnak wrote:Hak stáhnut a nakopírován, po restartu taky je a kouzlo stále nefunguje, sesíláno na MAUL.
Ten Rejtyho prispevek (zde
Subject: Soupis novinek) je starsi (vcera dopoledne) nez oprava (tu jsem delal vcera odpoledne).
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 11:18 17. Mar 2014
by Bahnak
OK, budeme se tedy těšit v následujícím updatu

Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 11:39 17. Mar 2014
by pavad
Bahnak wrote:OK, budeme se tedy těšit v následujícím updatu

Opravdu se omlouvam - dva sloupecky vedle sebe, oba s hexadecimalni hodnotou. Jeden urcuje druh metamagie, druhy urcuje na jaky cil lze kouzlo seslat... A ja upravil hodnotu ve spatnem. Nu, nemel jsem den, ocividne... :/
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 11:17 01. Apr 2014
by radekdnb
pořád nejde.....
po seslání mi to vypíše hlášku...,,toto kouzlo už je vyčerpané(nebo tak nějak),, přitom ho mám nacpané
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 11:31 01. Apr 2014
by pavad
radekdnb wrote:pořád nejde.....
po seslání mi to vypíše hlášku...,,toto kouzlo už je vyčerpané(nebo tak nějak),, přitom ho mám nacpané
Radku, prosim, jsi si jisty ze nemas nejaky jiny hak, neco v override?
Protoze ja ho testoval, nalk take - funguje. Na strelne zbrane i na zbrane na blizko (musis jej ale sesilat na PC/NPC, ne primo na item).
Edit: Zpresneni - vcera GMW jeste fungovala. Jak je aktualni stav nevim - nejsem u nwn.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 11:35 01. Apr 2014
by Myrpa
Neřešte to teď. Jedeme od neděle na obsahu haku 0316, ne 0327, protože ten obsahuje to ILR, které zas jde ruku v ruce se svlíkacím dnem (a mě se nechtělo vysvlékat každou třetí postavu). Řešte to až zase nasadíme nový hak.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 12:19 01. Apr 2014
by radekdnb
Ok Myrpa to nejspíše Rozsekl

Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:04 01. Apr 2014
by kokosak
Nefunguje na rypáček!
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 09:32 14. Apr 2014
by karolina
Ozkoušeno, funguje.
Re: Silnější kouzelná zbraň
Posted: 18:50 14. Apr 2014
by pavad
Vyreseno, smazat.