Page 1 of 1

VYŘEŠENO: nelze dokončit modlitbu

Posted: 22:46 16. Mar 2014
by monstera
Sandra se pokoušela 4 x se pomodlit, a ve všech případech nedokončila modlitbu, s hláškou "přerušil jsi soustředění", i když jsem seděl metr od počítače a ničeho se nedotýkal. Klerik bez modlitby jednoduše hrát nemůže...

Re: nelze dokončit modlitbu

Posted: 22:53 16. Mar 2014
by radekdnb
byli lagy serveru, měl jsem to samé

Re: nelze dokončit modlitbu

Posted: 00:47 17. Mar 2014
by Caehan
Hláška "přerušil jsi soustředění" neznačí vždycky konec meditace.

Re: VYŘEŠENO: nelze dokončit modlitbu

Posted: 14:22 17. Mar 2014
by Douragon
A není to tím, že jsi byl už moc unaven? Já myslím, že když jsem nebyl vysplej, tak se mi to taky přerušovalo. Po odpočinku to bylo bez problémů..