Page 1 of 1

UPRAVENO: Divoke tunely - doupě 2 - Digesteři

Posted: 20:21 19. Mar 2014
by Bahnak
Digesteři se v této lokaci (obzvláště hojně v severní části lokace) objevují na stropě.
Lákání slovy "pojď dolů" nezabírá.
Možná kouknout na spawn pointy.

Jinak Digesteři na NT mají několikanásobně větší model než na ST.
Díky tomu se dají snadno ubíjet v chodbách tunelů "po jednom", tedy jde o jednoduché solo vybíjení.
Zmenšil bych jim model, ať si kuci klovnou ve více, takhle je to moc easy.

Re: Divoke tunely - doupě 2 - Digesteři

Posted: 13:01 18. Nov 2014
by karolina
Zmenšila jsem jim model, oproti těm tunelům byly opravdu obrovští. Ale to spawnování na strop aby moc neovlivním, musely by se asi udlat více spawnpointů po míň monstrech s malým rozptylem a to se mi vůůbec nechce.

Re: Divoke tunely - doupě 2 - Digesteři

Posted: 14:10 18. Nov 2014
by KaTo
Co se týká stropů - neviděl jsem jich na stropě víc jak 2-3, což při jejich celkovém množství v celé lokaci není zase taková trága.
(To třeba Kahzetský stoky a pavouci s ethercapama jsou tam komplet :lol: a naopak dole jsou tak dva kousky.)

Jinak zasekávání modelů (ale i PC - zrovna včera tam jedna postava umřela) potvrzuji.