Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Městský půlork
Posted: 00:05 20. Mar 2014
by Zeerit
Ložil jsem postavu se sub-rasou městkýho půlorka a nedostal jsem dušičku jako kdybych udělal nějakou chybu při zakládání. Žádnou jsem ale neodhalil. Všechny bonus staty za sub-rasu atd jsem dostal v pořádku.
Nápady?
Re: Městský půlork
Posted: 00:19 20. Mar 2014
by kucik
A nevyhodilo te to, ani nic takovyho? Nazev uctu a postavy by pomohl.
Re: Městský půlork
Posted: 00:25 20. Mar 2014
by Zeerit
Nevyhodilo právě.. všiml jsem si, že je něco v nepořádku až ve městě,když jsem nemohl postoupit na druhej lvl.
acc Zeerit , postava Alfred (hned první)
Re: Městský půlork
Posted: 01:02 20. Mar 2014
by kucik
Fakt divny. Bez duse by te to melo hned kicknout ze serveru. Udelal jsem ted nejakou opravu. Az ji Rejty nahraje, tak uvidime.