Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 15:13 24. Mar 2014
by Dragon Soul
Po zásahu temnotou, kterou sešle někdo z party - pak přítelíček dotyčného cíleně napadá a útočí na něj. Nepomáhá když se na něj předem sešle ultravidění, nepomáhá ho ani odvolat přes dialog a znovu povolat. Pomůže pouze odvolat, meditovat a znovu povolat.
(přítelíček je Vrrk)
Jinak se mi poměrně často stává že pokud do temnoty vstoupím s postavou (i když mám ultravidění), po přechodu do jiné lokace nevidím žádné postavy - ani z družiny ani nepřátele.
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 15:15 24. Mar 2014
by Nalkanar
To, že útočí, je standartní chování summonů. Prostě temnota je brána jako útočná akce a přítelíček to vnímá tak, že byl napaden a chce tedy zaútočit na daného agresora.
Temnota buguje ohledně vidění. Bylo hlášeno už jinde.
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 15:18 24. Mar 2014
by Dragon Soul
Nalkanar wrote:To, že útočí, je standartní chování summonů. Prostě temnota je brána jako útočná akce a přítelíček to vnímá tak, že byl napaden a chce tedy zaútočit na daného agresora.
Temnota buguje ohledně vidění. Bylo hlášeno už jinde.
Chápu ale on má předem sesláno ultravidění které by ho od vlivu mělo ochránit ne? Předpokládám že pokud přítelíčka čaroděje zasáhne třeba vliv kouzla ohnivá koule parťáka v družině (jiného čaroděje) asi ho taky hned nezačne cupovat na kusy?
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 15:19 24. Mar 2014
by Dragon Soul
Dragon Soul wrote:Nalkanar wrote:To, že útočí, je standartní chování summonů. Prostě temnota je brána jako útočná akce a přítelíček to vnímá tak, že byl napaden a chce tedy zaútočit na daného agresora.
Temnota buguje ohledně vidění. Bylo hlášeno už jinde.
Chápu ale on má předem sesláno ultravidění které by ho od vlivu mělo ochránit ne? Předpokládám že pokud přítelíčka čaroděje zasáhne třeba vliv kouzla ohnivá koule parťáka v družině (jiného čaroděje) asi ho taky hned nezačne cupovat na kusy?
A jde o přítelíčka - povolaní tohle nedělají. Vesele si projdou temnotou a vše je o.k.
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 15:21 24. Mar 2014
by Nalkanar
Do svého majitele jde přítelíček málokdy. Ale dostane-li fireballem od cizích, tak někdy i ano.
Povolaní jsem očekával že taky tak. Pokud ne, tak tím líp.
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 20:11 25. Mar 2014
by Barbar321
Dragon Soul wrote:
A jde o přítelíčka - povolaní tohle nedělají. Vesele si projdou temnotou a vše je o.k.
Mojí postavu cupoval její přítelíček bez zjevného důvodu. Tedy, asi se cítil být loajálnější k jezevcům, na něž postava vypálila magickou střelu
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 17:10 26. Mar 2014
by Dragon Soul
A ještě jeden postřeh - pokud necháte na povel přítelíčka stát bokem od boje kde se použije temnota (takže ho nezasáhne ale vás ano - přestože máte ultravizi - jakmile vám oči spadnou nastává baug ve kterém nevidíme ani postavy ani nepřátele, respektive se vám jeví jakoby na sobě měli invis.
Re: Hraničář - přítellíček a temnota
Posted: 17:55 26. Mar 2014
by Bahnak
Friendi čehokoliv mají občas tendence svého majitele kuchnout, děje se tak nezávisle na čemkoliv konkrétním a je to ojedinělé. Pravděpodobnost výskytu tohoto bugu jsme zjistili že se zvedá s použitím plošných útočných kouzel, ve kterých friend (companion) stojí. A pak jsme taky zjistili že "panter" buguje decánko častěji - a nebo to od něj těma snejkama alespoň více bolí. Sám jsem tuto otázku před dvěma měsíci řešil a prostě jsem se s tím smířil.