Page 1 of 1

Temnota

Posted: 23:32 24. Mar 2014
by D_E_K_A
Buguje a buguje..., sesláno bylo více temnot v důsledku úprku před bossem a jeho miniony. Následně po stáhnutí skoro na začátek patra a dalších temnot navíc se dostaví obrovské lagy. (možná to mělo souvislost, možná ne - nikdy dřív jsem jich tolik neseslal po lokaci).
Každopádně po smrti a načtení mi to komplet rozhodilo vše možné, od lišty (je možno vidět kouzlo, které ani ve výběru nemám) po HPčka, přes buffy, které se doslova zasekly. Dále nemožnost zobrazení inventáře a kdo ví co ještě. Zbytek je vidět na screenu.

Image

Re: Temnota

Posted: 13:57 10. Apr 2014
by Myrpa
Přemýšlím, jak fixnout darkness aoe exit bug. Jak to postavu s ultravizí/ts oslepí, když kouzlo skončí.
Co kdybych v ultravision a TS spellu volal s delayem trvání kouzla fci:

Code: Select all

    if (GetHasEffect(EFFECT_TYPE_DARKNESS, oTarget) == TRUE)
        return;
    
    effect eAOE;
    //Search through the valid effects on the target.
    eAOE = GetFirstEffect(oTarget);
    while (GetIsEffectValid(eAOE))
    {
        int nID = GetEffectSpellId(eAOE);
        //If the effect was created by the spell then remove it
        if( nID == SPELL_DARKNESS ||
            nID == SPELLABILITY_AS_DARKNESS  ||
            nID == SPELL_SHADOW_CONJURATION_DARKNESS ||
            nID == 688 || // GWildShape_DriderDarkness
            nID == 842 || // SD_TEMNOTA
            nID == 865 || // FEAT_CERNOKNEZNIK_INVOKACE1_TEMNOTA
            nID == 911 // FEAT_SUBRACE_DROW_TEMNOTA
        )
        {
            RemoveEffect(oTarget, eAOE);
        }
        //Get next effect on the target
        eAOE = GetNextEffect(oTarget);
    }

Re: Temnota

Posted: 14:08 10. Apr 2014
by kucik
Chtělo by to pořádně otestovat na test serveru. Zkoušet, jaké to dává spellIDs, jestli na postavě zůstanou nějaké efekty a způsoby, jak to opravit.

Re: Temnota

Posted: 14:10 12. Apr 2014
by Dragon Soul
Co kdyby trvání kouzla ultravidění bylo stálé - myšleno od seslání do meditace nevyřešilo by to problém?

Re: Temnota

Posted: 14:32 12. Apr 2014
by Absinthorix
Dragon Soul wrote:Co kdyby trvání kouzla ultravidění bylo stálé - myšleno od seslání do meditace nevyřešilo by to problém?
Vyřešilo, ale bylo by to docela "drsné". Postavy co budou chtít temnotu využít jako moment překvapení v CvC si pak neškrtnou :)

Re: Temnota

Posted: 15:01 12. Apr 2014
by Dragon Soul
Absinthorix wrote:
Dragon Soul wrote:Co kdyby trvání kouzla ultravidění bylo stálé - myšleno od seslání do meditace nevyřešilo by to problém?
Vyřešilo, ale bylo by to docela "drsné". Postavy co budou chtít temnotu využít jako moment překvapení v CvC si pak neškrtnou :)

No tak jde o to že né každý to umí seslat...a né každý by chodil po světě s neustále nakouzlenýma očima. I když je jasné že by pak každý uvažoval preventivně. Ale i tak je tu spousta buildů který to seslat neumí.

Byl to jen nápad no:-/

Re: Temnota

Posted: 15:04 12. Apr 2014
by Barbar321
Dragon Soul wrote:
Absinthorix wrote:
Dragon Soul wrote:Co kdyby trvání kouzla ultravidění bylo stálé - myšleno od seslání do meditace nevyřešilo by to problém?
Vyřešilo, ale bylo by to docela "drsné". Postavy co budou chtít temnotu využít jako moment překvapení v CvC si pak neškrtnou :)

No tak jde o to že né každý to umí seslat...a né každý by chodil po světě s neustále nakouzlenýma očima. I když je jasné že by pak každý uvažoval preventivně. Ale i tak je tu spousta buildů který to seslat neumí.

Byl to jen nápad no:-/
ber to, že část podtemňáckých ras má tohle kouzlo jako základ. Ti by asi tvým návrhm nadšeni nebyli :wink: