Page 1 of 1

OPRAVENO - chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 15:20 25. Mar 2014
by Assault
Založil jsem si postavu hlubinného orka, ale po nalogování do hry zmizela z inventáře duše postavy a neobjevila se ani po vstupu do světa z úvodní lokace. Nešlo nahodit 2. lvl (po několika pokusech to stále vyhazovalo hlášku "systémový relevel - nutno předělat") a po odlogování se s postavou nelze připojit (vyskočí tabulka "byl jste zaveden"). Jedná se o postavu jménem Stryg u acc Assault (Zkoušel jsem pak i novou postavu s jiným jménem ale výsledek byl stejný).

Předem díky za pomoc

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 15:35 25. Mar 2014
by Zeerit
Ví se o tom a oprava je prý na cestě v nejbližší době.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 09:03 26. Mar 2014
by Assault
Oprava duše je bohužel nefunkční :( ozkoušeno dnes a stejný problém přetrvává

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 09:44 26. Mar 2014
by KaTo
Potvrzuji, nejsou opraveny ani chybky na stávajících duších (teda pokud měly být opravovány) - konkrétně NT featy za tuláka.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 09:52 26. Mar 2014
by Lidda
To same pro me. Prosim o smazani postavy Sayni na acc Eskalator008, prosim.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 13:35 26. Mar 2014
by kucik
Lidda wrote:To same pro me. Prosim o smazani postavy Sayni na acc Eskalator008, prosim.
Ale ta postava byla založená ještě před restartem. Tzn. před opravou chyby.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 13:43 26. Mar 2014
by Zeerit
Potvrzuju, že duše jsou stále no-go.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 14:12 26. Mar 2014
by kucik
Zeerit wrote:Potvrzuju, že duše jsou stále no-go.
Vidim u tebe, že jsi lognul jednou, pustilo tě to normálně do světa a podruhé už jsi logovat nezkoušel.

Nějak pořád nemůžu najít chybu.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 14:27 26. Mar 2014
by Zeerit
Jako u všech ostatních, postava jde normálně založit a můžeš s ní pobíhat po světě, nedostane ale duši.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 14:29 26. Mar 2014
by kucik
Snažim se tam dodat debug, ale zatim nevim, kde je problém.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 14:31 26. Mar 2014
by Fox
U mě totéž. Založím postavu, objevím se v Karatě, mohu dělat cokoli, ale už mi nejde naklikat lvl jakéhokoli povolání, pokaždé dostanu systémový relevel. Dnes jsem to zkoušel zase 3x a nic.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 14:41 26. Mar 2014
by Zeerit
No jelikož se to děje taky od té doby, co začly zlobit kůže s +skillama, možná to bude někde tam.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 14:47 26. Mar 2014
by kucik
U kůží byl snad jen zapomenutý commit. U duší zatim tápu. Je to uplně jednoduchá funkčnost a netušim, kde se to může podělat.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 15:08 26. Mar 2014
by Zeerit
No ale jak už bylo napsáno, ty +skilly na kůži taky nebyly opravený.

Re: chybějící duše u nově založené postavy

Posted: 17:09 26. Mar 2014
by kucik
Opraveno.