Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Pevnost Isil

Posted: 15:36 25. Mar 2014
by Bruciacullo
Nefunguji přechody ven z lokace

Re: Pevnost Isil

Posted: 15:38 25. Mar 2014
by kokosak
Co vím, tak musíš na místo předpokládaného přechodu dojít WASD.