Page 1 of 1

Seldszar lovec odměn...

Posted: 17:52 26. Mar 2014
by radekdnb
Sem můžete vkládat screeny s trofejema které nevykoupí tento lovec a které se právě loví..


Trofej - Vůdce vyvrhelů(trofej je čerstvá po restartu)

Nechce jí vykoupit

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 17:58 26. Mar 2014
by Bahnak
Tipuji že je to tatáž chyba co už tu tak přd měsícem byla - je tam špatně nastavenej resref. Aneb lovec požaduje hlavu vyvrhela třeba "kouzelníka" a v lokaci se spawnul "bojovník" nebo "klerda" s čímž si už lovec nedokázal poradit.
Kuciku nebo Myrpo, jukněte na to ještě razky až bude čas plííís, teda pokud je to tímhle a nemelu kraviny...

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 00:13 28. Mar 2014
by kucik
Opraveno + dodano 16 dalsich trofeji.

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 08:59 28. Mar 2014
by Bahnak
Díky moc pane.

Re: OPRAVENO: Seldszar lovec odměn...

Posted: 22:14 09. Apr 2014
by Mourisson1
Sice jde o Chádira v kelu, ale je to víceméně stejnej problém, nevykoupí Srdce krále Ghoulů.

A jelikož to není nejlevnější, tak by kompenzace určitě nebyla na škodu :P

Re: OPRAVENO: Seldszar lovec odměn...

Posted: 00:24 10. Apr 2014
by -darkvision-
To se bude mlátit s tím našim králem ghůlů :biggrin:

Re: OPRAVENO: Seldszar lovec odměn...

Posted: 12:19 10. Apr 2014
by kucik
Pro trofej mám tag: ry_kralghou_srdce Ověřit, zda je správný.

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 18:23 10. Aug 2014
by NesQe
Dnes byl vyhlášený lov na Ještěřího mága. Jehož krev jsme mu hned i přinesli a hodil hlášku: Zadne takove veci co potrebuju u sebe nemas. Omluvuju se že není screen ale s tím neumím.

Trofej je: Krev ještěřího mága.

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 18:52 10. Aug 2014
by Derken-
To je Strasskij z kovarny?

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 18:57 10. Aug 2014
by karolina
Derken- wrote:To je Strasskij z kovarny?
Už vim kde je chyba, je překlep v tagu zadaném lovci odměn, jen dopíšu ještě jednu chybu a pošlu to kucikovi do úkolníku :)

Re: Seldszar lovec odměn...

Posted: 19:29 10. Aug 2014
by Derken-
karolina wrote:
Derken- wrote:To je Strasskij z kovarny?
Už vim kde je chyba, je překlep v tagu zadaném lovci odměn, jen dopíšu ještě jednu chybu a pošlu to kucikovi do úkolníku :)
Dobre, diky.

Prodejte si to vyplatim vam pak jeste trojnasobek.