Page 1 of 1

OPRAVENO Černokněžník - Podmanění

Posted: 17:37 27. Mar 2014
by kokosak
To, že to na PC hází confusion, to sem pochopil, že má. Ale to TOčko, který to hází.... no, ne že bych protestoval, ale nezdá se mi to vpořádku. Trochu... velký. Jakože hodně velký. I když Květa nemá zlý staty, tak TO 40 se mi zdá lehce mimo :D

Re: Černokněžník - Podmanění

Posted: 18:14 27. Mar 2014
by kucik
kokosak wrote:To, že to na PC hází confusion, to sem pochopil, že má. Ale to TOčko, který to hází.... no, ne že bych protestoval, ale nezdá se mi to vpořádku. Trochu... velký. Jakože hodně velký. I když Květa nemá zlý staty, tak TO 40 se mi zdá lehce mimo :D
Pokud nemáš 60 charisma, tak je chyba někde ve funkci GetSpellSaveDC().
Jaký DC ti hází třeba taková ohnivá opona?

Na jakym kruhu má to kouzlo bejt? Tady http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6231 je napsané jako IV kruh ale v konfigu je spell level 5.

Re: Černokněžník - Podmanění

Posted: 18:17 27. Mar 2014
by kokosak
kucik wrote: Na jakym kruhu má to kouzlo bejt? Tady http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6231 je napsané jako IV kruh ale v konfigu je spell level 5.
PM + netušim. Podle dokumentace na 4.

Re: Černokněžník - Podmanění

Posted: 18:30 27. Mar 2014
by kucik
opraveno

Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění

Posted: 15:16 28. Mar 2014
by kokosak
Buď neopraveno, nebo nebyla oprava nasazena. TO 40 stále.

Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění

Posted: 15:21 28. Mar 2014
by kucik
Oprava bude nasazena až Rejty napíše do novinek, že nasadil nový balík oprav.

Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění

Posted: 15:23 28. Mar 2014
by kokosak
Mna ja. Tak holt na drowáky se čtyřicítkou :D

Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění

Posted: 08:14 30. Mar 2014
by kokosak
Potvrzuju, oprava funkční.