Page 1 of 1
OPRAVENO Černokněžník - Podmanění
Posted: 17:37 27. Mar 2014
by kokosak
To, že to na PC hází confusion, to sem pochopil, že má. Ale to TOčko, který to hází.... no, ne že bych protestoval, ale nezdá se mi to vpořádku. Trochu... velký. Jakože hodně velký. I když Květa nemá zlý staty, tak TO 40 se mi zdá lehce mimo

Re: Černokněžník - Podmanění
Posted: 18:14 27. Mar 2014
by kucik
kokosak wrote:To, že to na PC hází confusion, to sem pochopil, že má. Ale to TOčko, který to hází.... no, ne že bych protestoval, ale nezdá se mi to vpořádku. Trochu... velký. Jakože hodně velký. I když Květa nemá zlý staty, tak TO 40 se mi zdá lehce mimo

Pokud nemáš 60 charisma, tak je chyba někde ve funkci GetSpellSaveDC().
Jaký DC ti hází třeba taková ohnivá opona?
Na jakym kruhu má to kouzlo bejt? Tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6231 je napsané jako IV kruh ale v konfigu je spell level 5.
Re: Černokněžník - Podmanění
Posted: 18:17 27. Mar 2014
by kokosak
PM + netušim. Podle dokumentace na 4.
Re: Černokněžník - Podmanění
Posted: 18:30 27. Mar 2014
by kucik
opraveno
Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění
Posted: 15:16 28. Mar 2014
by kokosak
Buď neopraveno, nebo nebyla oprava nasazena. TO 40 stále.
Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění
Posted: 15:21 28. Mar 2014
by kucik
Oprava bude nasazena až Rejty napíše do novinek, že nasadil nový balík oprav.
Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění
Posted: 15:23 28. Mar 2014
by kokosak
Mna ja. Tak holt na drowáky se čtyřicítkou

Re: OPRAVENO Černokněžník - Podmanění
Posted: 08:14 30. Mar 2014
by kokosak
Potvrzuju, oprava funkční.