Page 1 of 1
"nic" v lootu
Posted: 10:24 28. Mar 2014
by Theogil I
Ahoj, delší dobu na své postavě pozoruji, že nemá "nic" v žádné bedínce, pokladu, mrtvolce, váčku atd.. Stalo se to ještě někomu? Z trofejí a pozůstatků nějak přežiju, ale ty prázdé bedýnky časem začnou mrzet. Naposledy dnes ráno (5:00 - 6:00) u starého hákovce, acc: Glumisek, postava: Durman Zlomocný - to kdyby se chtěl třeba Kucik (smutně koukám) podívat. Díky za odpovědi a případné info.
Re: "nic" v lootu
Posted: 10:28 28. Mar 2014
by J.F.Payne
A nebyl tam prostě někdo dřív?
Re: "nic" v lootu
Posted: 10:44 28. Mar 2014
by Bahnak
Ještě jednodušeji: Byl tam živý boss?
Re: "nic" v lootu
Posted: 10:47 28. Mar 2014
by kokosak
Už sem koukal, že dokáže nastat situace, kdy se boss respawnuje, ale bedničky ne.
Re: "nic" v lootu
Posted: 10:52 28. Mar 2014
by Bahnak
Hm, tak v tom případě to bude nějaká chybka v dynmickém lůtu.
Jak se posledně řešil spawn bosse, nehrabalo se nějak i do provázání s lůtem?
Re: "nic" v lootu
Posted: 11:17 28. Mar 2014
by kucik
Do spawnu bossů se už dlouho nesahalo. Je možné, že máš přetažený loot limit?
To je nějakých 2000 * lvl za den.
Re: "nic" v lootu
Posted: 11:57 28. Mar 2014
by Theogil I
kucik wrote:Do spawnu bossů se už dlouho nesahalo. Je možné, že máš přetažený loot limit?
To je nějakých 2000 * lvl za den.
Boss tam byl, tuto "chybu" pozoruji cca 1/4 roku, loot limit snad ani mít přetažený nemohu mít, obrat všech peněz na postavě za 18 lvl je cca 300 -350k a z toho tak 80% bylo za trofeje z bossů a ze stahování. Oproti jiným jsem absolutní břídil co se lootu týká.