Page 1 of 1
VYSVĚTLENO: Lopata
Posted: 11:27 29. Mar 2014
by Welvlin
Nikde v podtemnu u žádného obchodníka se nedá sehnat lopata. Pak mohou vypadávat itemy na zem, když je postava nemá jak zakopat.
Mohla by se lopata přidat ke koboldovi jako základní sortiment?
dík
Re: Lopata
Posted: 12:25 29. Mar 2014
by KaTo
Welvlin wrote:Nikde v podtemnu u žádného obchodníka se nedá sehnat lopata. Pak mohou vypadávat itemy na zem, když je postava nemá jak zakopat.
Mohla by se lopata přidat ke koboldovi jako základní sortiment?
dík
Funkční lopata je (kupodivu) u obchodníka se starým Thalijským obchodem

v Tartenu (už sme to hlásili jako bug), jinde jsem ji nenašel taky...
Re: Lopata
Posted: 12:40 29. Mar 2014
by karolina
ANo, protože lopaty a krumpáče prodávali výhradně správcové dílen.
Re: Lopata
Posted: 16:52 30. Mar 2014
by Bahnak
V blízké budoucnosti správci opět otevřou své inventáře k nákupům, takže bude nejspíše vyřešeno.