OPRAVENO: Prahvozd - zapomenutý chrám
Posted: 21:31 29. Mar 2014
Nějak mi to vypadlo a zapomněl jsem to nahlásit..
Ve třetím patře se tlučou frakce .. staří kostlivci + lichové tam zabíjí obří železný golemy .. na obou dvou stranách lokace.
Zároveň nelze otevřít dveře k šéfovi a místnosti v pravo nahoře. Dřív to fungovalo tak, že z meteorovejch golemů vypadávala nějaká ptakovina, co vždycky jedny dveře otevřela, tam se z tý schránky na zemi dal sebrat nějakej klíč, co otvíral další a tak dokola až ke dveřím u šéfa.
OT: Každopádně škoda, že se z toho dungu stala taková brnkačka..
(ačkoliv čtvrtý patro jsem neměl možnost vidět). Na ST to bylo jediný místo, kam jsem odmítal (a bál se) jít znovu.
Ve třetím patře se tlučou frakce .. staří kostlivci + lichové tam zabíjí obří železný golemy .. na obou dvou stranách lokace.
Zároveň nelze otevřít dveře k šéfovi a místnosti v pravo nahoře. Dřív to fungovalo tak, že z meteorovejch golemů vypadávala nějaká ptakovina, co vždycky jedny dveře otevřela, tam se z tý schránky na zemi dal sebrat nějakej klíč, co otvíral další a tak dokola až ke dveřím u šéfa.
OT: Každopádně škoda, že se z toho dungu stala taková brnkačka..