Page 1 of 1

OPRAVENO: Prahvozd - zapomenutý chrám

Posted: 21:31 29. Mar 2014
by FroziKk
Nějak mi to vypadlo a zapomněl jsem to nahlásit..

Ve třetím patře se tlučou frakce .. staří kostlivci + lichové tam zabíjí obří železný golemy .. na obou dvou stranách lokace.

Zároveň nelze otevřít dveře k šéfovi a místnosti v pravo nahoře. Dřív to fungovalo tak, že z meteorovejch golemů vypadávala nějaká ptakovina, co vždycky jedny dveře otevřela, tam se z tý schránky na zemi dal sebrat nějakej klíč, co otvíral další a tak dokola až ke dveřím u šéfa.

OT: Každopádně škoda, že se z toho dungu stala taková brnkačka.. :D (ačkoliv čtvrtý patro jsem neměl možnost vidět). Na ST to bylo jediný místo, kam jsem odmítal (a bál se) jít znovu.