Page 1 of 1
OPRAVENO: Barbarův rage
Posted: 21:35 29. Mar 2014
by FroziKk
Když použiju poslední použití, hází mi to vždycky základní nwn rage... tzn. přidá mi to jen +4/+4 místo +6/+6 do atributů.
Re: Barbarův rage
Posted: 12:12 10. Apr 2014
by Myrpa
(sh_classes_inc_e) int GetBarbarianAbilityBonus() používá GetHasFeat, který vrací 0, když dojdou použití. Co když GetHasFeat vyměním za GetKnownFeat? Nerozhodím tím něco?
Re: Barbarův rage
Posted: 07:16 11. Apr 2014
by Myrpa
Opraveno. Smazat.