Page 1 of 1

OPRAVENO: pití z čutory

Posted: 00:34 30. Mar 2014
by Bruciacullo
když postava pije z čutory všem postavám okolo se napíše:

*Napiješ se* hh příjemě osvěžující... atd


jakoby pila vaše postav a ne spoluhráčova

Re: pití z čutory

Posted: 01:08 30. Mar 2014
by Myrpa
Opraveno. Příští modul.

Re: pití z čutory

Posted: 01:09 30. Mar 2014
by Bruciacullo
díík :)