Page 1 of 2
VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava
Posted: 01:41 30. Mar 2014
by Mourisson1
Po restartu se nejde lognout za jednu z mých postav, vypisuje :
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 01:42 30. Mar 2014
by D_E_K_A
Přidávám se, to samé i u druhé postavy.
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 01:46 30. Mar 2014
by Myrpa
Mohli byste mi do PM napsat, o které postavy jde? Sundám vám věci.
Účet, postava.
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 02:34 30. Mar 2014
by D_E_K_A
Vyřešeno, díky moc.
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 07:50 30. Mar 2014
by Barbar321
jojo, to samé. Včera večer jsem normálně hrál, normálně hru uložil a ráno tato hláška. Předměty :/
Acc: Barbar321
postava: Svrab Breberka (s nutnou mezerou na začátku jména)
PS: pokud to ovlivnilo IRL zbraně, prosil bych rovnou i portnout do města. Nedokážu si představit, že bych tu lokaci měl vymlátit holejma rukama
něco trošku jiného
Posted: 22:26 07. Apr 2014
by Akruo
Ahoj, mám jiný problém, ale nechtělo se mi zakládat nové téma.
Od posledního updatu mi nelze nalogovat s postavami, které jsou nově (po updatu) vytvořené. Nedojde k žádnému načítání, prostě zmizne NWN a nic.
Pokud ovšem lognu postavu, kterou jsem založil předtímto updatem (resp. poslední aktualizací haku), NWN běží jak po másle.
Můžete mi, prosím, pomoci?
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 22:50 07. Apr 2014
by Myrpa
Pomůžeme. Jen co Kucík projede log. Mě totiž založit postava jde. A lognout s ní také. Zkusím to ještě po restartu.
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 23:13 07. Apr 2014
by Akruo
Myrpa wrote:Pomůžeme. Jen co Kucík projede log. Mě totiž založit postava jde. A lognout s ní také. Zkusím to ještě po restartu.
Postavu založím, ale když dám "hrát". Vypne se NWN. Netuším proč. V logu zkuste hledat různé varianty trpaslíka Björna Nordbergssona.
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 23:19 07. Apr 2014
by Myrpa
Chyby z hlavy: Nerozdělils mu skilly? Nedals mu wepon focus feat?
Re: Chybová hláška, nejse lognout postava
Posted: 07:25 08. Apr 2014
by Akruo
Myrpa wrote:Chyby z hlavy: Nerozdělils mu skilly? Nedals mu wepon focus feat?
Ani jedno, minimálně u většiny z nově založených pokusů jsem postupoval správně. (jak jsem psal, ty které jsem založil před tím posledním hakem, fungují, takže to bude asi něco s tím spojeného?)
Re: Chybová hláška, nejde lognout postava
Posted: 08:08 08. Apr 2014
by karolina
Nebude to problém s chybějící duší?
Re: Chybová hláška, nejde lognout postava
Posted: 10:35 08. Apr 2014
by Myrpa
A když nebudeš spouštět nwmain.exe s parametrem, ale spustíš nwn normálně, dáš Join Internet Game, tam se logneš na Th, tak ti to vypíše nějakou hlášku? Třeba "You have been booted.", nebo tak něco?
Re: Chybová hláška, nejde lognout postava
Posted: 12:54 08. Apr 2014
by Myrpa
Nezaložils jinej class, než rogue?
Re: Chybová hláška, nejde lognout postava
Posted: 14:11 08. Apr 2014
by Akruo
Myrpa wrote:Nezaložils jinej class, než rogue?
Bingo! Já jsem zapomněl na tuhle drobnost!
Díky moc
Edit Myrpa: smazat
Re: VYŘEŠENO: Chybová hláška, nejde lognout postava
Posted: 16:35 12. Apr 2014
by Mourisson1
Ano, je to moje chyba, nestihl jsem svléknou postavu protože jsem se v plánované době nedostal k netu

Bylo by to možné vyřešit nějak? Hláška stejná jako předtím, nejde lognout kvůli itemům
EDIT : Bude to botama a pavézou, pokud jsou tyhle věci nasazené