Page 1 of 1

temný oheň

Posted: 10:18 31. Mar 2014
by Barbar321
Nevím teda, zda-li jde o chybu, ale u kněžky v Kahzetu (v úvodní lokaci) jsem si všiml svitku "temný plamen". Vzhledem k tomu, že kouzlo je odstraněno, předpokládal bych, že i svitek bude nežádoucí.