Page 1 of 3
VYŘEŠENO: nasazení zbraně
Posted: 08:15 01. Apr 2014
by Barbar321
Změna postavy v jezevce je sice pěkný apríl, ale mě teď nejde nasadit zbraň. Stejně, jako se mi upravilo zranění od postavy.
Je možné s tím něco dělat?
Re: nasazení zbraně
Posted: 08:20 01. Apr 2014
by Barbar321
Nemůžu nasadit skoro žádnou zbraň, leda tak krátký meč a srp
Re: nasazení zbraně
Posted: 09:25 01. Apr 2014
by Barbar321
...asi jen ztráta času být lognutý ve hře a čučet do blba, co?
Re: nasazení zbraně
Posted: 09:27 01. Apr 2014
by kokosak
Běhej kolem a hrab v zemi žížaly

Re: nasazení zbraně
Posted: 09:29 01. Apr 2014
by pavad
Barbar321 wrote:Nemůžu nasadit skoro žádnou zbraň, leda tak krátký meč a srp
Tak ted si tomu nasadil... korunu!

Re: nasazení zbraně
Posted: 09:29 01. Apr 2014
by Barbar321
...a mozkomor mi za odměnu vycucne mozek, co?
Re: nasazení zbraně
Posted: 09:30 01. Apr 2014
by Shaman88
A co se přesně děje?
Re: nasazení zbraně
Posted: 09:31 01. Apr 2014
by pavad
Barbar321 wrote:...a mozkomor mi za odměnu vycucne mozek, co?
Jestli hrajes Hirana, tak se nemusis bat. Mas prirozenou imunitu...
Shaman: No idea!
Re: nasazení zbraně
Posted: 09:33 01. Apr 2014
by Barbar321
Shaman88 wrote:A co se přesně děje?
jezevec je malé stvoření a jako takové nemůže mít valnou většinu zbraní. Kdyby v aprílovém žertíku šo jen o vizuální stránku, tak v poho. Ale herní by neměla být ovlivněna
Re: nasazení zbraně
Posted: 09:56 01. Apr 2014
by Welvlin
Vše se proměnilo v jezevce. Ale vlastnosti a základ všem zůstal. Nedá se rozeznat jezevec mág, jezevec lučistník či jezevec bojovník dokad nezačnou útočit. Umřít je ted mnohem snažší. Zda se mi ze modely jezevců daleko více lagují, než těch původních npc.
Zbrane šli nandat před restartem, po restartu už nešly.
Re: nasazení zbraně
Posted: 10:07 01. Apr 2014
by Absinthorix
Mně to šlo normálně...
Re: nasazení zbraně
Posted: 10:13 01. Apr 2014
by Mourisson1
Aaaa,jari, jsem ti to psal na skypu, protože jsi logl za jezevce poprvý.
Re: nasazení zbraně
Posted: 10:55 01. Apr 2014
by Barbar321
Co udělat neplánovaný restart a tento aprílový žertík odstranit?
Re: nasazení zbraně
Posted: 11:04 01. Apr 2014
by Mourisson1
Ten už proběhl, restart nepomohl
Re: nasazení zbraně
Posted: 11:06 01. Apr 2014
by Myrpa
Žádný restart nezastaví krále jezevčích lidí.