Page 1 of 1

Aprýl

Posted: 01:26 02. Apr 2014
by Myrpa
Na kom by uvízlo kouzlo, nebo kletba krále jezevčích lidí, napište sem, nebo nějakému DM nebo mě do PM název účtu a postavu a klidně i popis chyby.

Re: Aprýl

Posted: 07:53 02. Apr 2014
by Bahnak
ACC: Pouliii
Postava: Hagen Krvavý
Popis problému:

EDIT BAHNAK: Díky Myrpovi opraveno

Re: Aprýl

Posted: 08:33 02. Apr 2014
by FroziKk
To samý co bahnak.. na hlavě mi balancuje nosorožec a pořád nemůžu vzít do rukou velký zbraně..

Edit Myrpa: opraveno

Re: Aprýl

Posted: 09:19 02. Apr 2014
by Barbar321
Mám taky u postavy na zádech zvíře, zbraň nasadit už jde

Re: Aprýl

Posted: 09:41 02. Apr 2014
by KaTo
...a na to vám Myrpha řekne, že máte divný fenotyp (nebo to byl xenotyp? :lol: ) a po chvíli hledání to nějaké DM přehodí na správný. Aspoň mě to u elfiny zabralo, aby dostala chovného hřebce pod sebe :mrgreen: .

Re: Aprýl

Posted: 10:00 02. Apr 2014
by Zindo
acc: Misgule
postava: Dughar

problem: stale ten podelanej jezevec, nemůžu zbraně do ruky. Jako vydařený aprilový vtip to nepovažuji.

prosím o nápravu,

děkuji.

Edit Myrpa: opraveno

Re: Aprýl

Posted: 10:09 02. Apr 2014
by Amber
Dughar, Drobek, Irwae, Vilmawien a Svrab by už měli mít vzhled opravený. Nejde o fenotyp, ale o ocas postavy.

Edit: a u Dughara už jde i vybavení itemů

Re: Aprýl

Posted: 10:25 02. Apr 2014
by FroziKk
Mno.. opravený.. vypadám teď jako ork, ne hiran. Každopádně už můžu mít aspoň zbraň v ruce.

Edit Myrpa: opraveno

Re: Aprýl

Posted: 10:29 02. Apr 2014
by Amber
Divné, jelikož jsem postavě jen sebrala toho heliového nosorožce :mrgreen: ale ok, snad už opraveno.

Re: Aprýl

Posted: 11:49 02. Apr 2014
by Barbar321
Bohužel nezabralo, postava má pořád lva na zádech

Edit Myrpa: opraveno.