Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Dobrodruhův krámek / Démon

Posted: 09:01 04. Apr 2014
by -darkvision-
V obchodě se stále objevují meče bastardy.

Dnes to byl například: "Drakobijce"

Re: Dobrodruhův krámek / Démon

Posted: 09:15 11. Apr 2014
by karolina
Není chyba, ale featura.

Re: VYSVĚTLENO: Dobrodruhův krámek / Démon

Posted: 11:25 11. Apr 2014
by Bahnak
Řešeno na srazu, v budoucnu bude jedné subrase dovoleno používat bastard obdobně jako teď pouze východňan může používat katanu. Tedy bastardy na shardu dojdou využití a je zbytečné je teď složitě z nabídky vyhazovat a pak zase dohazovat. Nejspíše tedy...