Page 1 of 1
OPRAVENO: Nejde se registrovat na forum
Posted: 08:28 06. Apr 2014
by Lorelei
Kamarád se snaží už několik dní zaregistrovat na fórum, když klikne na zaregistrovat napíše mu, že registrace není možná a že je fórum zamčené.
Re: NEJDE SE REGISTROVAT NA FORUM
Posted: 17:52 06. Apr 2014
by Lorelei
Už víte, kde je problém .. stále to píše .......... Creating a new account is currently not possible.
Re: NEJDE SE REGISTROVAT NA FORUM
Posted: 18:00 06. Apr 2014
by Myrpa
Napiš PM Kucíkovi.
Re: NEJDE SE REGISTROVAT NA FORUM
Posted: 12:41 07. Apr 2014
by kucik
Nikdo mi PM nenapsal. Nevidim, že by se kdokoliv zkoušel registrovat.
Re: NEJDE SE REGISTROVAT NA FORUM
Posted: 13:03 07. Apr 2014
by janejsemmyrpa
Mě se registrovat jde.
Re: NEJDE SE REGISTROVAT NA FORUM
Posted: 13:52 07. Apr 2014
by jasemkokos
Taky nemám problém
Myrpa: Opraveno, smazat topic.