Page 1 of 1

NWN OS X

Posted: 10:07 06. Apr 2014
by Lorelei
Chtěl jsem se zeptat, zda lze NWN spustit na OS X APPLU ??

Re: NWN OS X

Posted: 10:23 06. Apr 2014
by kafe
Teoreticky přes laborování s wine a linuxovýma binárkama, prakticky doporučuji sehnat si Parallels, do nich Windows (XP stačí bohatě), a spouštět NWN plně virtualizovaně. Rychlost běhu je zhruba stejná jako v nativním prostředí, s rozběháním je ovšem podstatně méně práce.

Nativní binárky přímo pro Mac OS sice existují, ale jsou jen pro PowerPC architekturu. Intel macy si s nimi tím pádem neporadí, protože moderní OSX už nemá ppc podporu (kdysi měl, ale to už bude pěkných pár let).

Re: NWN OS X

Posted: 13:57 06. Apr 2014
by Caehan
Ano, funguje, musíš si najít přímo instalaci pro Mac.