Page 1 of 1
NEOPRAVUJEME (SMAZAT): Únava v minusu
Posted: 18:24 07. Apr 2014
by Bahnak
Hm, sem to po spaní nekontroloval, ale spal jsem, meditoval, promlátil docela dlouhý dung, který obvykle musím pak jít hned kvůli únavě zaspat a ejhle, únava v mínusu a že prý se mi nechce spát...
Že by nějaká featura duergara?
Re: Únava v minusu
Posted: 09:01 08. Apr 2014
by Barbar321
Nemůže to dělat přehazování předmětů odolnosti a nebo vlastnosti na odolnost?
Re: Únava v minusu
Posted: 10:40 08. Apr 2014
by Myrpa
A teď už ti ta únava zase jede v pohodě? Já to řešit asi nebudu, nevím, kde začít. Až se to zas stane, tak třeba se něčeho dobéřeme.
Re: Únava v minusu
Posted: 10:42 08. Apr 2014
by Bahnak
Hm, asi to bylo tou odolností, už je to v cajku.
(Myrpa): Smazat