Page 1 of 1
VYSVĚTLENO: Mrtvý les
Posted: 11:51 08. Apr 2014
by Bahnak
Vím že mi Rejty na srazu říkal že se to bude asi dost překopávat, já jen aby při překopávání někdo zkusil opravit i mapu...
Takhle je to jen bílej flek. Alespoň tedy v lokaci "Mrtvý les 1"
V lokaci "Mrtvý les 2" a "Mrtvý les 3" jsou mapy "čtverečkovaný, tedy mapa a bílé fleky.
Re: Mrtvý les
Posted: 17:20 13. Apr 2014
by Rejty
To by se někdo musel hrabat v tilesetu, pochybuju, že to někdo bude dělat...
Re: Mrtvý les
Posted: 18:04 13. Apr 2014
by Myrpa
Z hlavy neumím a investovat čas do studia, tvorbě a testování kvůli minimapě se mi nechce.
Re: Mrtvý les
Posted: 21:21 13. Apr 2014
by Bahnak
Ten použitý teileset je popravdě stejně strašně náročný.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.
Re: Mrtvý les
Posted: 21:31 13. Apr 2014
by Krysak
Bahnak wrote:Ten použitý teileset je popravdě stejně strašně náročný.
Většina lidí les louduje přes minutu, Bersík do lesa vůbec nemůže, neboť se mu ty lokace prostě nenačtou vůbec.
Čímž nechci nějak nikoho hanit, jen konstatuji suchý fakt.
Na druhou stranu je ten tileset fakt hezký a atmosféra mrtvého lesa je výborná.
Minimapy škoda, ale tak dá se bez toho žít no.
Taky jsem nemohl, sundal jsem vše na nulu dle tvch rad a loaduju nejrychleji ze vsech a uz ani nechodím ze hry v tech lokacích..... Mozna pomuze to samé bersovi.