Page 1 of 1

VYSVĚTLENO : Vzhledy plášťů

Posted: 17:56 10. Apr 2014
by Dragon Soul
Netuším proč ale už nejde u pláště nastavit vzhled 0 aby se zneviditelnil, jdou zneviditelnit pouze cepové pláště tím, že se celé obarví na odstín 61 což odstraní viditelnost nárameníků u zbroje.

Původně tam byl vzhled pláště 0 který ho vypnul a bylo to celé o.k.

Jde mi o to že si místo těhlech plášťů raději vyberu jiný u barvíře, který je jako vzhled krku, samo bych bral aby u toho byly viditelné nárameníky zbroje.

Re: Vzhledy plášťů

Posted: 17:59 10. Apr 2014
by Myrpa
Včera jsem to vypnul. Je to schválně.
Dokud někdo nevybije půlku týmu, která je pro neviditelné pláště, nebo druhou půlku, která je proti neviditelným plášťům, nebo se nepobijou navzájem, zůstane to takhle.

Re: Vzhledy plášťů

Posted: 19:20 10. Apr 2014
by Dragon Soul
Myrpa wrote:Včera jsem to vypnul. Je to schválně.
Dokud někdo nevybije půlku týmu, která je pro neviditelné pláště, nebo druhou půlku, která je proti neviditelným plášťům, nebo se nepobijou navzájem, zůstane to takhle.


Rozumím takže zneviditelnit plášť můžu, akorát nárameníky nebudou vidět.


Jinak vzdávám plnou podporu části týmu která je PRO neviditelné pláště, předpokládám že na serveru kde pobíhá spousta postav v kovových bikinách se základním AC 9, už plášť nebo neplášť nehraje takovou roli. Díky. Klidně smažte

Re: Vzhledy plášťů

Posted: 20:03 10. Apr 2014
by J.F.Payne
Já jsem teda ty plátový bikiny ještě neviděl...

Re: Vzhledy plášťů

Posted: 20:17 10. Apr 2014
by karolina
J.F.Payne wrote:Já jsem teda ty plátový bikiny ještě neviděl...
Nic takovýho nejde udělat...

Re: Vzhledy plášťů

Posted: 20:53 10. Apr 2014
by Mourisson1
Image

Zleva : 8/1 Plnoplát, 8/1 Plnoplát, 7/2 Těžká zbroj, 6/3 Těžká zbroj. Nesplňuje to asi uplně bikiny, ale plnoplátu se to taky neblíží :)

Re: Vzhledy plášťů

Posted: 20:58 10. Apr 2014
by J.F.Payne
Díky za inspiraci! Teď hrdinku zakrýt neviditelným pláštěm a bude to pořádně erpé :)))