Page 1 of 2

VYŘEŠENO - (nejen) Bard spell sloty

Posted: 01:37 13. Apr 2014
by Absinthorix
Tak velká změna je tu... zmizely mi kouzla z pozic. Prosím pak o relevel

Edited

Re: Bard spell sloty

Posted: 01:39 13. Apr 2014
by D_E_K_A
Podepisuji se k této feature. Jen se nejedná o barda...

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 07:33 13. Apr 2014
by pavad
Absinthorix wrote:Tak velká změna je tu... zmizely mi kouzla z pozic. Prosím pak o relevel

Edited
Ktera kouzla? Vsechna? Nebo jen invis/see invis/TS? Jake ma povolani Tva postava?

Hlaseni chyby odpovida popisu: "Podporo, mam problem, potrebuji resit!"

PS: Pokud chybi pouze ony vyse uvedene (A avizovane spelly), tak pro wiz by postacil svitek onoho kouzla. Bardove/sorc budou potrebovat relevel. Klerikove IMHO potiz nepociti.

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 08:31 13. Apr 2014
by Myrpa

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 08:32 13. Apr 2014
by Absinthorix
pavad wrote:
Absinthorix wrote:Tak velká změna je tu... zmizely mi kouzla z pozic. Prosím pak o relevel

Edited
Ktera kouzla? Vsechna? Nebo jen invis/see invis/TS? Jake ma povolani Tva postava?

Hlaseni chyby odpovida popisu: "Podporo, mam problem, potrebuji resit!"

PS: Pokud chybi pouze ony vyse uvedene (A avizovane spelly), tak pro wiz by postacil svitek onoho kouzla. Bardove/sorc budou potrebovat relevel. Klerikove IMHO potiz nepociti.
Ano u mé postavy, avízovaná změna 4. kruh see invis a invis a moje postava ma povolani bard - to je napsano hned v nadpisu. Změna na kterou jsem se ptal kdy bude :) a bylo mi řečeno s dalším velkým updatem a najednou se stala za pochodu bez varování.

Předpokládal jsem (naivně) že z nadpisu (BARD) a "změna" kterou jsme řešili v jiném vlákně bude dostatečně srozumitelné o co se jedná. Kdybych psal někomu cizímu kdo o problému nic neví, samozřejmě bych problematiku uvedl korektně a přesně.

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 08:57 13. Apr 2014
by Krysak
Ahj, lvl zaklínače i barda mám za dlouho, potřeboval bych relevel jako sůl, bez invisu mi jessina chcipne jak králíček. Staci mi odebrat posledni lvl abych si dal nová kouzla.....

Prosím a děkuji moc.

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:06 13. Apr 2014
by radekdnb
já nevim jak vy, ale já mám úplně přeházený kouzla :D......,,Mass hejst,, jsem měl na 3 kruhu :D

Edit: Když dám spell např. prodloužená vylepšená neviditellnost na 8mej kruh, automaticky mi skočí i do 5tky

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:12 13. Apr 2014
by Absinthorix
radekdnb wrote:já nevim jak vy, ale já mám úplně přeházený kouzla :D......,,Mass hejst,, jsem měl na 3 kruhu :D

Edit: Když dám spell např. prodloužená vylepšená neviditellnost na 8mej kruh, automaticky mi skočí i do 5tky
Tohle nepomáhá?

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:17 13. Apr 2014
by pavad
Musite si srovnat 2da soubor. Ten je obsazeny v souboru co Myrpa uvedl - pro jistotu znovu cituji:
EDIT: Ted jsem byl kouzla testnout - bez Myrpova odkazu je zmatek ve slotech. S jeho odkazem (alespon co se tyce wizarda) neni potreba ani relevel postavy- kouzla se automaticky presunou do nizsich kruhu. Testovano na invis, imp. invis, see invis. EDIT END

Dokud mate rozdilne verze onoho kouzla urcujiciho souboru (spells.2da), chovaji se kouzla zcela nevyzpytatelne: nemusite znat vubec zadne kouzlo, nebo je mate zprehazene, kouzla se nedaji seslat (mizi bez jakehokoli efektu pri pokusu o seslani).

Neovlinuji (a ani bohuzel nevim) kdy se ktera zmena do modulu "preklopi" - takze nejsem schopen dat varovani dopredu jine jak "pri nejblizsim vetsim update".

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:24 13. Apr 2014
by radekdnb
přehlídl jsem, vše je v pohodě

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:50 13. Apr 2014
by Krysak
Ja jsem zaklínač, opravdu se mi to opraví?

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:58 13. Apr 2014
by pavad
Krysak wrote:Ja jsem zaklínač, opravdu se mi to opraví?
OBavam se ze sorc a bard bude potrebovat relevel - protoze touto zmenou vetsinou prekrocil povoleny pocet sesilatelnych kouzel z daneho kruhu. Bohuzel...

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 10:59 13. Apr 2014
by Krysak
Jo, jsem si to myslel, moc prosím o relevely, až bude nejake gm ve hře napiste, mam jak barda tak zaklínače.

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 16:58 13. Apr 2014
by Douragon
no taky potřebuju relevel tedy...

Re: (nejen) Bard spell sloty

Posted: 00:29 14. Apr 2014
by -darkvision-
pavad wrote:Musite si srovnat 2da soubor. Ten je obsazeny v souboru co Myrpa uvedl - pro jistotu znovu cituji:
EDIT: Ted jsem byl kouzla testnout - bez Myrpova odkazu je zmatek ve slotech. S jeho odkazem (alespon co se tyce wizarda) neni potreba ani relevel postavy- kouzla se automaticky presunou do nizsich kruhu. Testovano na invis, imp. invis, see invis. EDIT END

Dokud mate rozdilne verze onoho kouzla urcujiciho souboru (spells.2da), chovaji se kouzla zcela nevyzpytatelne: nemusite znat vubec zadne kouzlo, nebo je mate zprehazene, kouzla se nedaji seslat (mizi bez jakehokoli efektu pri pokusu o seslani).

Neovlinuji (a ani bohuzel nevim) kdy se ktera zmena do modulu "preklopi" - takze nejsem schopen dat varovani dopredu jine jak "pri nejblizsim vetsim update".
Klerikovi vylepšená neviditelnost zůstala na 8.kruhu. Normal neviditelnost na 5.kruhu. (další kouzla jsem nekoukal)
Mám hak na odkazu od Myrphy.
Mám hak ze včerejška co zde postoval Rejty.