Page 1 of 2
Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 17:42 14. Apr 2014
by Myrpa
Prosím, může nějaké DMko vyhlásit termín pro levely bardů a jiných kriplů?
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 07:33 15. Apr 2014
by Douragon
Moonlyen se hlásí na relevel, jsem tu zhruba od 20:00 - 23:59. Děkuji předem

Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 07:56 15. Apr 2014
by Krysak
Napíšu to sem, není nás až tolik, ja jsem v nedeli spamoval GM kanál asi 18 x vzdy po 30 minutách. Nakonec se objevil sám veliký rejty a sebral mi par xp a ty pak vrátil..... staci psat tell ve hre on nekdo dobehne:)
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 21:54 15. Apr 2014
by Amber
Na hromadný termín teď nemám mnoho času a energie, ale případné relevely se prosím hlaste DM a nějak se s tím popereme. Za mě ideálně středa/čtvrtek večer, nechám vás klikat a budu si dodělávat resty do školy.

Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 22:43 15. Apr 2014
by Douragon
Mockrát děkuji Amber za nesmírnou trpělivots při relevlu... Jen taková malá technická (měl jsem invis, prohlédni invis a vylepšenou invis po staru) Tak jsem vzal co jsem mohl. Ale neni to dle uprav... Očekávám že to není poslední relevel.
Pro vysvětlenou
- Invis a prohlédni neviditelnost - (lvl kouzel 2 (místo 4))
- Vylepšená invis - (4lvl kouzel - místo vyššího)
Vzal jsem co jsem mohl...
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 22:51 15. Apr 2014
by Krysak
Douragon wrote:Mockrát děkuji Amber za nesmírnou trpělivots při relevlu... Jen taková malá technická (měl jsem invis, prohlédni invis a vylepšenou invis po staru) Tak jsem vzal co jsem mohl. Ale neni to dle uprav... Očekávám že to není poslední relevel.
Pro vysvětlenou
- Invis a prohlédni neviditelnost - (lvl kouzel 2 (místo 4))
- Vylepšená invis - (4lvl kouzel - místo vyššího)
Vzal jsem co jsem mohl...
Tomu vůbec nerozumím..... invis a ssee invis je druhej lvl a II je 4 lvl zase.
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 06:47 16. Apr 2014
by pavad
Krysak wrote:Douragon wrote:Mockrát děkuji Amber za nesmírnou trpělivots při relevlu... Jen taková malá technická (měl jsem invis, prohlédni invis a vylepšenou invis po staru) Tak jsem vzal co jsem mohl. Ale neni to dle uprav... Očekávám že to není poslední relevel.
Pro vysvětlenou
- Invis a prohlédni neviditelnost - (lvl kouzel 2 (místo 4))
- Vylepšená invis - (4lvl kouzel - místo vyššího)
Vzal jsem co jsem mohl...
Tomu vůbec nerozumím..... invis a ssee invis je druhej lvl a II je 4 lvl zase.
Take z toho nejsem chytry. A ted si, Krysaku, vem, ze z tohoto hlaseni mam identifikovat problem.
Asi si jdu zalozit postavu do podtemna - s nazvem "Delf'ske O'Rak U'lum".
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 08:06 16. Apr 2014
by Douragon
Invis má být na 4lvlu kouzel barda -> Thalijská uprava -> na ST byl standardně na 2lvl... ted je podle ST Co na tom kdo nechápe? Já nevim jak to líp napsat, chcete to nakreslit?
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 08:52 16. Apr 2014
by pavad
Douragon wrote:Invis má být na 4lvlu kouzel barda -> Thalijská uprava -> na ST byl standardně na 2lvl... ted je podle ST Co na tom kdo nechápe? Já nevim jak to líp napsat, chcete to nakreslit?
Subject: ZÁKLADNÍ POVOLÁNÍ - Bard
PS: Klikni na odkaz pro referenci na dalsi kouzla. Ja ti sem dal jen na zakladni invis:
Edit: Zde mas jeste odkaz kde ma byt invis pro jednotliva povolani podle vanilla nwn:
http://nwn.wikia.com/wiki/Invisibility_%28spell%29
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 09:01 16. Apr 2014
by Douragon
To jsem blázen, před tim jsem měl invis obyč na 4lvlu kouzel a bylo to napsané i v upravach spelů pro barda... a ted už to tam neni

Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 09:49 16. Apr 2014
by Nalkanar
Douragon wrote:To jsem blázen, před tim jsem měl invis obyč na 4lvlu kouzel a bylo to napsané i v upravach spelů pro barda... a ted už to tam neni

Chlape o to přesně běží!
Standart NWN má invis a prohlédni invis na 2. kruhu. Tvůrci byli proti tomu, aby to bylo tak snadno přístupné, tak to vyhecovali o dva kruhy výš. Pak na protesty mágů, kteří v praxi zjistili, jak je to drsné, došlo k opětovné úpravě o dva kruhy níže, tzn. nyní to je na 2. kruhu a bude to tak zase nějakou dobu.
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 10:29 16. Apr 2014
by Douragon
Aha děkuji za vysvětlení, už mlčím

Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 16:27 23. Jan 2015
by Krysak
Napíšu to sem, at nedelam nové téma.
Nejspíš je zase bugnutý učitel zaklínače. Moc prosím o umozneni lvl v lokaci mistrů, případne o opavu učitele zaklínače.
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 16:31 23. Jan 2015
by karolina
Krysak wrote:Napíšu to sem, at nedelam nové téma.
Nejspíš je zase bugnutý učitel zaklínače. Moc prosím o umozneni lvl v lokaci mistrů, případne o opavu učitele zaklínače.
Myslíš že jsem veštec?
Re: Relevel postav postižených kouzelnou změnou
Posted: 16:31 23. Jan 2015
by Caehan
Kája chce lokaci mistra... myslíš toho na trzích v Kelu? Alchymista?