Page 1 of 1

OPRAVENO: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 16:48 16. Apr 2014
by Nalkanar
Hraničáři v lokaci mají tendenci vybít kompletně jezevce podobně jako cikáni u Ivory.

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 17:00 16. Apr 2014
by Aulus
Nalkanar wrote:Hraničáři v lokaci mají tendenci vybít kompletně jezevce podobně jako cikáni u Ivory.
Podle mě mají tuhle tendenci všechna NPC s frakcí "defender_něco", která jsou v lokaci s nějakou lovnou zvěří nebo jiným typem příšer. Jakmile nějakou zmerčí, tak už pasou po všech, dokud jedna ze stran nepadne. :)

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 17:02 16. Apr 2014
by kucik
Jj. To prostě dělají. Holt nesmějí být tak blízko.

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 17:18 16. Apr 2014
by Nalkanar
No Fryn mi tvrdil, že se to dá nějak upravit, aby to nebylo až tak razantní, tak to hlásím ;)

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 17:53 16. Apr 2014
by Bahnak
Dá se jim opravit frakce na "hodně laxní", problém bude až kolem půjdou čmoudové na procházku, neboť to na jejich nově nastavené laxnosti nic nezmění...

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 18:01 16. Apr 2014
by KaTo
Bahnak wrote:Dá se jim opravit frakce na "hodně laxní", problém bude až kolem půjdou čmoudové na procházku, neboť to na jejich nově nastavené laxnosti nic nezmění...
Popravdě, zrovna tahle dvě NPC (stejně jako cikáni u Ivory) by čmoudy moc nevytrhli :lol: .

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 15:31 17. Apr 2014
by kucik
Bahnak wrote:Dá se jim opravit frakce na "hodně laxní", problém bude až kolem půjdou čmoudové na procházku, neboť to na jejich nově nastavené laxnosti nic nezmění...
Kterou frakci myslíš?

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 17:18 17. Apr 2014
by Fryn
Nalkanar wrote:No Fryn mi tvrdil, že se to dá nějak upravit, aby to nebylo až tak razantní, tak to hlásím ;)
Já to myslel tak, že všechny ty NPC (zmiňovaní hraničáří a kočovníci), byli tvořeni s úmyslem, že pak nebudou po celé lokaci prohánět jezevce (cokoliv co je "červené" pro povrch). Zvlášť u kočovníku by bylo vhodné, kdyby je tenhle amok nechytal a zůstávali v relativním bezpečí svého tábora (pohled, co se mi naskytl posledně, na otce jak vyrazil na "rodinný výlet/lov" se svou dcerkou, které už dýchá na záda smrt, je takový komicko žalostný :) ).
Nešlo by i při zachování frakce použít nějaký skript, který by tohle chování upravoval nebo přinejmenším posunout o kousek spawn nepřátelských NPC tak, aby k tomu docházelo opravdu minimálně ? Není to zrovna ok ani v tom smyslu, že se mnohdy takto utrhnout NPC, kteří jsou nastavení jako učitelé.

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 17:51 17. Apr 2014
by kucik
Je možné jim snížit dohled. Ten nepotřebují. Je otázka, jestli vůbec potřebují bojové scripty.

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Posted: 19:33 27. Apr 2014
by karolina
Proveden pokus o opravu.