Page 1 of 4
Zpátky!
Posted: 10:44 17. Apr 2014
by Ragmon
Zdarec, braše, brašice e brašata, také špinavé zlé věce a všece nepřátele klano Kovalin!
Tak se zase vracím, znovu jako Balodil Kovadlina. Ať se Podtemno těší... muhehe.
Snad se nějak poperu s novým nastavením a nového Balodila také nějak vyvtořím... tak se uvidíme ve hře

Re: Zpátky!
Posted: 10:52 17. Apr 2014
by J.F.Payne
Paráda.
Re: Zpátky!
Posted: 10:54 17. Apr 2014
by Ragmon
Ovšem nemůžu se připojit... Server Timeout... čím by to mohlo být?
Re: Zpátky!
Posted: 10:58 17. Apr 2014
by Mourisson1
špatně založená postava? Nebo se nedostaneš ani do tvorby?
Re: Zpátky!
Posted: 11:00 17. Apr 2014
by Ragmon
Ani do tvorby, nepustí mne to na server. Dám přímé připojení, napíšu tam thalie.pilsfree.cz, najde to thalii, ale už se to nepřipojí. Connection timeout. Server neodpovídá.
Re: Zpátky!
Posted: 11:01 17. Apr 2014
by J.F.Payne
On teď server dost laguje, tak je to možná tim? Párkrát mě to vykoplo ze hry během hodiny.
Re: Zpátky!
Posted: 11:01 17. Apr 2014
by Mourisson1
CD keye? Nebo etď server kope
Re: Zpátky!
Posted: 11:03 17. Apr 2014
by Ragmon
CD key by to mohl být, neboť jsem nově instaloval NWN, tak je tam nějaký generický. Jak zjsitím, kterej tam má být?
A jak se dělala ta zkratka na plochu na Thalii? Ta ikona? Proklikávat se je otrava...
Edit: přesně ten error:
Připojení k serveru selhalo.
Chyba spojení: Server neodpovídá (timeout)
Re: Zpátky!
Posted: 11:06 17. Apr 2014
by Mourisson1
Hm, myslím že se musíš přihlásit na stránce a tam vygenerovat ten spešl kod z CD keyů a ten novej tam nahrát.
Co se týče ikonky je to dávkovej soubor příkazovýho řádku v kterým je
Code: Select all
echo ============================ >>logs\zaloha_thalie.log
echo START %date% %time%>>logs\zaloha_thalie.log
echo ============================ >>logs\zaloha_thalie.log
ipconfig /flushdns
nwmain.exe +connect thalie.pilsfree.cz
type logs\nwclientlog1.txt >> logs\zaloha_thalie.log
echo ============================ >>logs\zaloha_thalie.log
echo KONEC %date% %time% >>logs\zaloha_thalie.log
echo ============================ >>logs\zaloha_thalie.log
což dělá i logování vždy do novýho logu, tuším
pokud chceš jen spouštěč bez logů tak je to
Code: Select all
nwmain.exe +connect thalie.pilsfree.cz
Ale musíš to mít ve složce s hrou, a na ploše si udělat zástupce
Re: Zpátky!
Posted: 11:13 17. Apr 2014
by Ragmon
Ok, na stránce jsem přihlášenej, nějakej klíč tam je... jestli je to můj, netuším. Nicméně, ta aplikace na zjišťování klíče nefunguje... možná to dělá jen Java, to občas dělá s neoficiální aplikací, ale já ji nepustim.
Re: Zpátky!
Posted: 11:15 17. Apr 2014
by Ragmon
Ví někdo, jak se generuje ten klíč? Jde to manuálně, to vím... ale jak... Bych si ho sám napsal z klíčů, co mám ve hře.
Re: Zpátky!
Posted: 11:19 17. Apr 2014
by Molly23
na stránkách je návod na připojení a najdeš to tam.
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
EDIT: Jo pardon, aplikaci jsi zkoušel, tak nic,,
EDIT2: Je tam i EXE verze když nemáš Javu.
EDIT3: klíč se generuje zdá se tímto způsobem
Stačí z klíčů tahat správné sloupce a dávat je za sebe
x = vynechat, t= zapsast
xtxtx-txtxt-xtxtx-txxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
příklad:
klíče nwn
qwert-abcde-abc13-123ab-12ab3-ab12c-12345
abcde-abc13-123ab-12ab3-ab12c-12345-qwert
abc13-123ab-12ab3-ab12c-12345-qwert-abcde
thalie klíč z nwn klíčů nahoře
wbbrd1aa1cc3e3bb221ab11a
Re: Zpátky!
Posted: 11:21 17. Apr 2014
by Ragmon
dle pročítání fóra by mi s tím mohl pomoct Kucik tak leda... a nebo se pokusím přeprat Javu, aby pustila tu zatracenou aplikaci...
Re: Zpátky!
Posted: 11:23 17. Apr 2014
by Caehan
Pokud si vzpomínám dobře (a moje paměť stojí za starou bačkoru), tak je to snad složené z prvních deseti znaků tvých tří CD keyů tak, že je bereš na střídačku (1. prvního, 1. druhého, 1. třetího, 2. prvního...)
...bez záruky...
Zkontroluj si IP adresu.
Re: Zpátky!
Posted: 11:25 17. Apr 2014
by Ragmon
Díky, zkusím sám vygenerovat. IP adresa to nebude, tu to ani nekontroluje a taky mám tu stejnou, co jsem měl dříve.
EDIT:Znaků v původním bylo 24, což dává smysl, neboť je to násobek 3. Nicméně, prvních 24 znaků braných na přeskáčku z CD keyů nefungovalo. Nějaký další nápad?