Page 1 of 2

VYŘEŠENO: Otyguth

Posted: 11:56 17. Apr 2014
by -darkvision-
Podtemno
Lokace: * Smrduté tunely 2

V této lokaci je boss, Otyguth. Podle ceny za trofej to je miniboss.

Chyba: Má delší respawn než 8 hodin (na NT jsou bossáci za 11k+ a mají spawn kolem 8h). Považuji tedy toto za chybu.

Re: Otyguth

Posted: 12:49 17. Apr 2014
by kucik
Byla to teda detektivka, ale nakonec jsem se dopátral.

Boss se jmenuje Otyugh a naposledy jsi ho zabit cca ve třičtvrtě na jednu.
+8 hodin + náhodný čas relativně sedí na čas jeho dalšího spawnu.

Re: Otyguth

Posted: 12:53 17. Apr 2014
by karolina
-darkvision- wrote:Podtemno
Lokace: * Smrduté tunely 2
V této lokaci je boss, Otyguth. Podle ceny za trofej to je miniboss.
To jestli je to boss nebo miniboss poznáš podle počtu hp, + podle lootu, protože minibossové nemají bossáckej loot pokud se nemýlím.

Re: Otyguth

Posted: 12:54 17. Apr 2014
by -darkvision-
Jo pardon, to jméno mi dělá problém :P

No vycházel jsem z toho že v rozmezí těch 8hodin tam nejspíše nikdo nebyl. Protože v okolí jsou dva bossove a jeden miniboss jeste.
A jak miniboss tak i boss po 8hodinach uz byli respawnuti, kdyzto tento miniboss respavnuty nebyl. A byl jsem tam určitě až po rozsahu 8hodin.
Proto jsem usoudil že je to chyba.

Dve lokace od nej je například vyvrhel a ten respawnutý už byl a jeho cena je cca 2,5x vyšší.

edit to Carol: Nějakej mini loot tam je.

Re: Otyguth

Posted: 12:58 17. Apr 2014
by Barbar321
Hele a teď vážně. Už se to tu nějak řešilo dřív, ale teď to vypadá jako dobrá příležitost to opětovně otevřít (i když v případě chyby bych to prioritně viděl někam na samé dno). Já tam běžně nechodím, ale měl jsem o něco víc času, takže jsem cestu trochu protáhl a od kortexů prošel ráno kolem 6-té sem k němu.

Nemůže vstup do lokace přerušit respawn bosse?

Re: Otyguth

Posted: 13:00 17. Apr 2014
by kucik
Nikdo tam nebyl. Naposledy jsi tam byl ty. Ale ten čas bych řekl, že jakž takž sedí. Je v tom ta náhoda, takže se nespawnujou stejně.
Přidám do logu info o času dalšího spawnu pro jistotu.

Re: Otyguth

Posted: 13:05 17. Apr 2014
by -darkvision-
No co máme vypozorováno tak ano. Pokad vstoupíš do lokace a zrovna je "období respawnu" (tj boss je mrtvý uz par hodin) tak se ten spawn toho bosse o něco prodlouží (neví se o kolik).
Není to přímo ničím podložené, jen jsme se na to zaměřovali jednu dobu.
Vycházeli jsme z toho, že jsme tušili jakej čas ma kterej respawn bosse. A nechodili tam, až po tom určitém čase. A pak zkusili tam jít v tom "období respawnu" a ten boss se pak spawnul fakt později. (1-2hodiny).

Re: Otyguth

Posted: 13:12 17. Apr 2014
by kucik
Barbar321 wrote: Nemůže vstup do lokace přerušit respawn bosse?
Rozhodně to tak nevypadá. Ty jsi tam byl kolem šestý hodiny. Kdyby se tím zresetoval respawn, tak by tam byl ještě pozdější čas.

Každopádně do logu přidám čas dalšího spawnu. Třeba se něco ukáže.

Re: Otyguth

Posted: 13:25 17. Apr 2014
by -darkvision-
kucik wrote:
Barbar321 wrote: Nemůže vstup do lokace přerušit respawn bosse?
Rozhodně to tak nevypadá. Ty jsi tam byl kolem šestý hodiny. Kdyby se tím zresetoval respawn, tak by tam byl ještě pozdější čas.

Každopádně do logu přidám čas dalšího spawnu. Třeba se něco ukáže.
A není možný že ten čas se nezresetuje. Ale protáhne? Z našich pozorování nám to tak přišlo.

Re: Otyguth

Posted: 13:34 17. Apr 2014
by kucik
-darkvision- wrote: A není možný že ten čas se nezresetuje. Ale protáhne? Z našich pozorování nám to tak přišlo.
Ten čas se vždy znova spočítá z aktuálního času.
Jediný co mě napadá, že by se nějak od sebe rozhodil spawn bosse a jeho lootu. Ale i tak by se ten čas nastavil zonvu podle aktuálního.

Re: Otyguth

Posted: 13:38 17. Apr 2014
by -darkvision-
Loot tam byl v bedínkách, pokad se bavíme o tomto lootu.

Re: Otyguth

Posted: 13:51 17. Apr 2014
by kucik
-darkvision- wrote:Loot tam byl v bedínkách, pokad se bavíme o tomto lootu.
Jsou dva druhy. Loot, který se spawnuje v bednách s běžnými potvorami a loot, který se spawnuje jen s bossem.

Re: Otyguth

Posted: 13:55 17. Apr 2014
by Barbar321
V těch 6 jsem nic nevybíral. Jen jsem stáhl ty červíky, co se tam pohybovali a zmizel zpět (jestli teda tato informace pomůže)

Re: Otyguth

Posted: 14:23 17. Apr 2014
by -darkvision-
No nevím jaký je tam druh lootu. Jedná se o 5-6 kontejneru (truhličky maličký a váčky).
Je tam cca 1-1,5k gp.
V te jedne truhlicce (myslim ze to byla ona) jsem mel i sošku dráčka (zabíra jeden čtvereček v invu)

Re: Otyguth

Posted: 14:27 17. Apr 2014
by kucik
Ono to prakticky nejde poznat. Jen tak, že bez bosse tam tenhle loot prostě není.