Page 1 of 1

OPRAVENO: ohniště

Posted: 12:30 18. Apr 2014
by Barbar321
V nové podtemňácké vesnici (Skar či tak nějak podobně) je v severní části umístěno ohniště. Bohužel je ale standardní povrchňanské na křesadlo a ne na zapalovací krystaly. Někde mimo osadu bych se nad tím nepozastavoval, mohlo by prostě sloužit pro "návštěvníky" stejně jako na ST, ale do obce se přecejen za normálních okolností asi nedostanou.

Re: ohniště

Posted: 11:07 30. Apr 2014
by karolina
Prosím o název lokace. Dik

Re: ohniště

Posted: 11:39 30. Apr 2014
by Bahnak
* Mrtvé jeskyně - Skogr

Re: ohniště

Posted: 18:11 30. Apr 2014
by karolina
Opraveno