OPRAVENO: ohniště
Posted: 12:30 18. Apr 2014
V nové podtemňácké vesnici (Skar či tak nějak podobně) je v severní části umístěno ohniště. Bohužel je ale standardní povrchňanské na křesadlo a ne na zapalovací krystaly. Někde mimo osadu bych se nad tím nepozastavoval, mohlo by prostě sloužit pro "návštěvníky" stejně jako na ST, ale do obce se přecejen za normálních okolností asi nedostanou.