Page 1 of 1
OPRAVENO vyrivy utok
Posted: 07:46 21. Apr 2014
by Grin
Zdravim,casto se mi seka vyrivy utok. Na ST to delalo taky do nejake upravy.Pak byl uz vyrivak skoro stoprocentni.Je mozne ze by se tato uprava neprenesla na NT nebo mam proste smulu?
Re: vyrivy utok
Posted: 16:32 21. Apr 2014
by Barbar321
Mě se na ST zasekával pořád až do konce ST. Prostě se sem tam zasekla postava a odmítala cokoliv dělat. Musel jsem sundat a znova nasadit zbraň.
Re: vyrivy utok
Posted: 16:47 21. Apr 2014
by Bahnak
Na ST před debugem:
Použití vyvolalo zcela náhodně nekonečný flat = game over.
Na ST po debugu:
Flat se již nekonal, používal jsem vesele kde se jen dalo.
Na NT:
Netuším, nemám.
Re: vyrivy utok
Posted: 16:52 21. Apr 2014
by Barbar321
Bahnak wrote:
Na ST po debugu:
Flat se již nekonal, používal jsem vesele kde se jen dalo.
S klerikem jsem hrál prakticky až do konce a asi jsme teda musel mít nějakou špatnou verzi, protože se mi zasekával pořád (čímž nemám na mysli četnost, ale časový tok) Sem tam se to prostě stalo. V místech, kde by to kleričku mohlo stát život jsem zkrátka výřivku nepoužíval.
Její velkou výhodou bylo, že se dala použít na 4-tý útok v kole, tj. 3 normál bouchnout a výřivku (což myslím ve standardu nešlo)
Re: vyrivy utok
Posted: 17:10 21. Apr 2014
by FroziKk
Jo.. whirlwind se zasekával až do konce, ale tak že mnohem míň než v klasickým nwn. A když už zasekl, jednoduše se dala kolo počkat, použít ho znova a postava pak bojovala normálně.. netvrdím ale, že to smrtící nebylo/nemohlo bejt, ale na místech kde mělo cenu využít ho, tam už smrtelný nebezpečí zrovna dvakrát nehrozilo.
Re: vyrivy utok
Posted: 18:41 21. Apr 2014
by Grin
jo na ST sem ho pouzival a obcas se sekl..odsekl se treba pohybem a mohlo se jet dal., ted ale se mi uz nekolikrat stalo ze nepomohlo nic leda utek a relog...tak se ptam jestli se neco zmenilo, pripadne zda by se nemoh nastavit jako to bylo na ST.
Re: vyrivy utok
Posted: 18:52 21. Apr 2014
by Bahnak
To opravdu zni jako před úpravou.
Re: vyrivy utok
Posted: 12:50 23. Apr 2014
by kucik
Bude opraveno s dalším hakem.
Re: OPRAVENO vyrivy utok
Posted: 12:56 23. Apr 2014
by Grin
Dekuju moc, moc..*toci se , klani se, toci se*
Re: OPRAVENO vyrivy utok
Posted: 08:57 30. Apr 2014
by Grin
Tak virivak faka dobre.Z mrte pokusu se mi stalo 2x ze se kousl, ale zabral pohyb nebo prehozeni zbrane..
Diky moc...