Page 1 of 2

Zblokovaný přístup

Posted: 11:46 22. Apr 2014
by Lap
Přesouvám svůj příspěvek sem, kam patří :-)

ACC: Lap
Postava: Nomruhuin

Nemohu se prihlasit, pise to, ze mam Item zablokovany serverem.

U překupníka jsem si koupil elfi boty, asi se jedna o tento předmět. Nicméně uplně stejný se prodavá u obchodnika v Karathě. Vlastnosti uplně stejné +2 oč a 2 tichy pohyb.

Prosim o pomoc

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 12:56 22. Apr 2014
by Myrpa
Víme, ale bohuzel musíš počkat. Tentokrát to ovšem vyřešíme jednou pro vždy.

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 13:11 22. Apr 2014
by Molly23
Aha, dobré vědět. Já jsem sice psal Kucikovi, ale neodpověděl. Tak prostě počkáme no :). Držím palce.

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 14:02 22. Apr 2014
by Lap
Jestli se mohu zeptat, jak dlouho to asi tak může trvat. Jen orientačně, abych měl představu. Nehraju s jinou postavou a nerad bych dostal abstak :-)

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 14:03 22. Apr 2014
by -darkvision-
Dokad Ti ji nějaké Dm nesvleče.
Většinou se tohleto řeší večer, když jsou všici doma a mají čas :wink:

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 14:08 22. Apr 2014
by Molly23
-darkvision- wrote:Dokad Ti ji nějaké Dm nesvleče.
Většinou se tohleto řeší večer, když jsou všici doma a mají čas :wink:
Ručně to řeší člověk s přístupem do databáze. I to je ale člověk, který má ještě své povinnosti atd. takže si člověk prostě musí počkat. Já čekám od soboty :).

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 14:08 22. Apr 2014
by Amber
DM tu moc nemají, když postava nejde ani lognout, tak to řeší kucik (nebo i Myrpa, nevím jistě).

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 21:45 22. Apr 2014
by Lap
Zkusil jsem se prihlasit a nahodou se mi to povedlo, tak jsem boty rychle hodil do baglu, aby nebyl zase nejaky problem. Ted mi tedy ukazuji LVL 12, což dříve neukazovaly, když jsem si je vyhlížel v Karathe u Krejciho v Horním městě. Nedošlo k nějaké úpravě?

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 21:47 22. Apr 2014
by Myrpa
Jó, tak jsem to opravil! Už žádné svlékání.
A k úpravě došlo. Některé předměty změnily min. level. Jeden z nich byly tvoje boty.

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 21:55 22. Apr 2014
by Lap
Myrpa wrote:Jó, tak jsem to opravil! Už žádné svlékání.
A k úpravě došlo. Některé předměty změnily min. level. Jeden z nich byly tvoje boty.
moc dekuji za opravu, bohuzel si tedy na ne jeste budu muset nejakou dobu pockat, nez je oblecu.

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 21:55 22. Apr 2014
by Mourisson1
Ber to sportovně, aspoň jsi za ně nevyhodil 120k jako někteří z nás za jiné itemy :(

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 22:01 22. Apr 2014
by kokosak
Jo, ber to sportovně a nespamuj všude jakej seš chudáček.. jako NĚKDO :P

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 22:45 22. Apr 2014
by KaTo
Jo ber to sportovně a nespamuj naprosto OT, jako NĚKDO! :P

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 23:40 22. Apr 2014
by Lap
kokosak wrote:Jo, ber to sportovně a nespamuj všude jakej seš chudáček.. jako NĚKDO :P
KaTo wrote:Jo ber to sportovně a nespamuj naprosto OT, jako NĚKDO! :P

????, nemám pocit, že bych spamoval, nebo, že bych se tu nějak litoval. Měl jsem problém, tak jsem požádal o pomoc a následně jsem poděkoval, když došlo k vyřešení. Jsem zde teprve krátce, takže nejsem sběhlý v tom jak to zde chodí ...

Re: Zblokovaný přístup

Posted: 23:45 22. Apr 2014
by Myrpa
To není na tebe, Lape. To si to dva největší spammeři rozdávají traktory na všech polích, která objeví. :)