Page 1 of 2

Opilost

Posted: 12:51 22. Apr 2014
by Ragmon
Zase já... Zajímal by mne názor na zdejší systém opilosti. Včera jsem chtěl s postavou pít na žal a musel jsem včas přestat, aby nezačala dělat věci, které by ve svém stavu rozhodně neudělala, ale systém ji je nutí udělat.

Líbí se mi, jak je uděláno, že hráč nemá 100% kontrolu nad opilou postavou. Na druhou stranu to ale taky znamená, že nemůže hrát opilost své postavy přesně tak, jak by chtěl. Přece jenom je toto RP server a hrát opilost by měl každý dokázat, nemusí to za něj hrát systém.

EDIT: Dle mne by mohl systém vypadat tak, že by postava sama dělala pouze věci, co udělá každý opilý člověk, když už má moc... mohla by padat, kývat se a zvracet.

Re: Opilost

Posted: 12:58 22. Apr 2014
by KaTo
Zásadně jsem opilost hrál mimo systém, dle vlastního uvážení, kdy už je postava sťatá...včetně toho jak se jako sťatá chová.
Celý Thalijský systém opilosti by se pro mě, za mě, mohl ze shardu smazat a ušetřit tak místo na pár jiných skriptů :D .

Re: Opilost

Posted: 13:02 22. Apr 2014
by Molly23
Mě se opilost líbí, jediné co bych pozměnil je číslo možných hlášek a věcí co by dělala. Chce to toho víc!

Re: Opilost

Posted: 13:09 22. Apr 2014
by J.F.Payne
Jj, taky jsem za to, aby opilec padal, kýval se a zvracel místo nynějšího svlékání a skotačení :))

Re: Opilost

Posted: 13:10 22. Apr 2014
by Molly23
J.F.Payne wrote:Jj, taky jsem za to, aby opilec padal, kýval se a zvracel místo nynějšího svlékání a skotačení :))
Neříkej že ty jsi se nikdy v opilosti nesvlékal a neskotačil :lol:

Re: Opilost

Posted: 13:11 22. Apr 2014
by D_E_K_A
Souhlas, to svlékání bylo až moc do oči bijící, nejen mých, ale i široké PC veřejnosti... :twisted:

Re: Opilost

Posted: 13:13 22. Apr 2014
by J.F.Payne
Já když se opiju brnkám na citeru, zpívám dumky a občas zatancuju kozáčka...

Re: Opilost

Posted: 14:09 22. Apr 2014
by Ragmon
Molly23 wrote:
J.F.Payne wrote:Jj, taky jsem za to, aby opilec padal, kýval se a zvracel místo nynějšího svlékání a skotačení :))
Neříkej že ty jsi se nikdy v opilosti nesvlékal a neskotačil :lol:
Jde o to jak se opiješ. Pokud piješ na žal, málokdy to skončí tím, že budeš opilej a nahej tancovat na stole... spíše skončich poblitej někde pod stolem. A to je ono... takhle mi hra diktuje, jak budu vypadat opilej... A to není dobře pro RP.

Re: Opilost

Posted: 14:14 22. Apr 2014
by KaTo
Ragmon wrote:
Molly23 wrote:
J.F.Payne wrote:Jj, taky jsem za to, aby opilec padal, kýval se a zvracel místo nynějšího svlékání a skotačení :))
Neříkej že ty jsi se nikdy v opilosti nesvlékal a neskotačil :lol:
Jde o to jak se opiješ. Pokud piješ na žal, málokdy to skončí tím, že budeš opilej a nahej tancovat na stole... spíše skončich poblitej někde pod stolem. A to je ono... takhle mi hra diktuje, jak budu vypadat opilej... A to není dobře pro RP.
...a proto se vykašli na systém a *hraj to sám* (samozřejmně s mírou :lol: ).

Re: Opilost

Posted: 14:15 22. Apr 2014
by Mourisson1
S mírou si moc opilosti nezahraješ :(

Re: Opilost

Posted: 14:17 22. Apr 2014
by Molly23
Jako možnost nastavit jaké hlášky budeš v opilosti hlásit, popřípadě činnosti, by byla skvělá :D, ale nevím jak proveditelná.

Myslím to tak, kdyby si hráč mohl tyhle věci vymyslet.

Re: Opilost

Posted: 14:45 22. Apr 2014
by radekdnb
když chceš hrát opillou postavu, tak se nadoj v reálu a hned ti to půjde od ruky ;)

Re: Opilost

Posted: 14:53 22. Apr 2014
by Krysak
To je tema, chce to podrobně rozpracovat, provést analýzu, avrhnout komplexní scripterské opatření. Sice to jde zahrát, ale máme 150 scripterů, co neví s volným časem:).

Re: Opilost

Posted: 15:15 22. Apr 2014
by kokosak
Když se mi postava opije, tak se prostě jen *opije*. Zpívá, blinká a svléká se pak sama, bez systému :D

Re: Opilost

Posted: 15:16 22. Apr 2014
by Barbar321
Koukám, že budu muset postavu taky někdy pořádně namést, abych věděl, o čom to tu vlastně povídáte :lol: